למרות העומס הביטחוני, המשפטי, החקירתי והפוליטי, בחירות כן או לא, הופתעו המוזמנים הרבים לחתונתם של יונתן אוריך וטלי פליקס לראות בין הנוכחים את ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה, שבילו באירוע לא פחות מארבע שעות. הזוג הטרי - הוא מעמדת הניו מדיה של ראש הממשלה, והיא מהתקשורת "העוינת", YNET - גם זכה לברכה אישית מרגשת מנתניהו. אוריך הזמין כמה חברים מהלשכה, בהם יואב הורוביץ, צחי ברוורמן, עמרי אקוניס ושי חייק, אבל אף חבר כנסת מכהן.
(צילום: מרק ישראל סלם)

ואפרופו שמחות וחתונות, בחמישי שעבר ניכר עומס כבד מהרגיל בדרך שבין קיבוץ רמת הכובש לנס ציונה. הסיבה: באותו מועד חיתנו גם פנינה ואבי בניהו את בתם תמר, וגם חבר הכנסת לשעבר רפי אלול ורעייתו עפרה את בנם זיו. רבים נאלצו להשתרך בפקקים בין שתי המסיבות וביניהם: יפתח רון טל, הרב שמואל רבינוביץ, אביחי ורונית מנדלבליט, אורית ודוד אפרתי, עמיר פרץ, שרה אלאלוף, אבי גבאי, עופר נמרודי ורני רהב.


ותמר, בת הזקונים של סיגל ודורון עופר, נישאה בשישי האחרון לבחיר לבה בחתונה מפוארת מסביב לבריכה באחוזת המשפחה שבמושב בני ציון. בלטו בהיעדרם: בני משפחת עופר, האחות ליאורה וילדיה, והקוזינים אייל ועידן על משפחותיהם. על הקייטרינג: ארז קומרובסקי.
את תגובתו של דורון עופר לא ניתן היה להשיג.

>אבות אכלו בוסר? הצרות לא מפסיקות לפקוד את פתחו של איש עסקים ידוע (שמו שמור בכספת של ליאורה), שעוד לא נרגע מהסתבכויותיו בפלילים וכבר התבשר שגם יורש העצר שלו לא בדיוק הולך בתלם, שכן, בין החיילים שנתפסו על מכירה ושימוש בסמים בבסיס צה"לי, מככב גם בנו. תגובתו: "זה ממש לא נכון. הוא הוזמן למתן עדות בלבד ושוחרר לאחר ארבע שעות".

>את תא הכלא, שאותו עזב במרץ האחרון, החליף לאחרונה מנכ"ל קומברס לשעבר, קובי אלכסנדר, בפיסת נדל"ן נחשקת יותר. אלכסנדר ואשתו חנה החלו לחלוק את זמנם בין הווילה שלהם בקיסריה לבין דירה נוספת שרכשו בקומה ה–29 במגדלי יו היוקרתיים בתל אביב. חנה אלכסנדר בוחרת בשתיקה.
קובי אלכסנדר  (צילום: רויטרס)