בני ישראל אולי בנו פירמידות במצרים, ניסו לחמוק מנוגשים ולא סבלו את פרעה, אבל גלית גוטמן? היא תבלה את חג החירות כשהיא חופשיה ומשוחררת, כמו כמה מהאנשים היפים והעשירים בעולם. תארו לעצמכם את הרגע הבא: יאכטה יוקרתית מפליגה על הגלים, מצד אחד בן הזוג המעושר יגאל אהובי, מהצד השני שתי הבנות - שירה ואמה גוטמן. חלומי?


עבור גוטמן, זו עומדת להיות המציאות בעוד שבועות ספורים. עד אז, מגישת תכנית הבוקר שהיא גם אחת הדוגמניות המדוברת בישראל, סייעה לבתה אמה גוטמן-קורן שנבחרה להצטלם עבור קמפיין הקיץ החדש של רשת "גלי", לעשות פוזות מול המצלמה. הכי עבדים היינו, בתוספת חיוך.

"מאמי, עבור החופשה את אורזת רק סנדלים". גלית ואמה גוטמן (צילום: אלעד גוטמן)"מאמי, עבור החופשה את אורזת רק סנדלים". גלית ואמה גוטמן (צילום: אלעד גוטמן)

אמה, הג'ינג'ית בת ה-11, נבחרה לקחת חלק מקמפיין סלבס ובני משפחותיהם של רשת חנויות הנעליים. לכן, מן הסתם, אמא גלית עודדה אותה השבוע מאחורי הקלעים והעניקה לה טיפים מקצועיים על איך לעמוד מול הפלאשים. נכון, כפי שעשתה עם אחותה הגדולה, שירה, כמה שנים קודם לכן.

בסדר, אחרי הג'וב הנוצץ, השתיים ממשיכות לנופש זוהר לא פחות - ואפשר לנחש שההפלגה הפרטית על היאכטה של גוטמן את אהובי כוללת גם קפטן, שף פרטי וכמה עשרות סטים של בגדי ים. לא?

טופ מודל אדמונית. אמה גוטמן-קורןטופ מודל אדמונית. אמה גוטמן-קורן