אוף עם בנות ביצת הבידור האלה, עם הגזרה המושלמת של אחרי הלידה. תראו את אנה בול, הדוגמנית יוצאת הריאליטי שלפני שבוע בלבד, אבל שבעה ימים ולא יותר, הביאה לעולם את בתה הראשונה יחד עם ארוסה מתן אוזן - וכבר יוצאת לבילוי בהשקה עבור אמהות בלבד. נו, מה היא לא תעשה עבור הבייבי שלה.


בול, שברה שיאים כאשר ימים ספורים אחרי שנכנסה לחדר הלידה ועולמה השתנה (אז, זכתה בתואר "מאמא"), כבר השיקה את גזרת פוסט-הריון, כשלבשה שמלת מיני משוחררת לאיוונט השקת בגדי הילדים לקיץ של רשת "שילב". לצדה, בילתה גם הזמרת איגי וקסמן שילדה אף היא לפני כשבוע בן. וואו, שיגעון? קשה להכחיש.

 דנות בסוגיה הבוערת: מסיבת ברית - נחוץ או לחוץ? אנה בול עם יאנה יוסף (צילום: שוקה כהן) דנות בסוגיה הבוערת: מסיבת ברית - נחוץ או לחוץ? אנה בול עם יאנה יוסף (צילום: שוקה כהן)

אמהות או לא להיות. בול (במרכז) עם איגי וקסמן יוסף אמהות או לא להיות. בול (במרכז) עם איגי וקסמן יוסףאיך היא נראית? מעולה. בולאיך היא נראית? מעולה. בול


באיוונט, אנה לא רק התפנקה בבגדים עבור הילדה בת השבוע, אלא גם בטיפים שקיבלה במהלך שיחה צפופה על אמהות יחד עם יאנה יוסף - יוצאת אותו ריאליטי בדיוק - שילדה כמה חודשים לפני בול. יאנה, אולי לא הגיעה בשמלה, אבל שיתפה בעובדה מפתיעה: היא זו שלובשת את המכנסיים בבית. כלומר, לובשת לאירוע המצולם את המכנסיים הגבריים של בעלה, ציון ברוך, כיוון שהשניים חולקים את אותם הבגדים בארון.

בעוד שיוסף מיהרה הביתה כדי לשחרר את שליש "מה קשור" מהחובות כבייביסיטר בזמן שהיא דסקסה באיוונט, אל האירוע הגיעו גם אמהות ותיקות יותר שיכלו לחלק לבול טריקים איך להתמודד עם התינוקת. נניח, רותם סלע ויעל גולדמן, יוליה פלוטקין המתולתלת שפטפטה עם יובל שרף, גאלה קוגן ואחרות.

אז איך הלוק שלי?". יאנה יוסף מבררת עם גאלה קוגן"אז איך הלוק שלי?". יאנה יוסף מבררת עם גאלה קוגן"


המלאכיות של צ'ארלי, או משהו. יעל גולדמן, יובל שרף ורותם סלעהמלאכיות של צ'ארלי, או משהו. יעל גולדמן, יובל שרף ורותם סלע


המכנסיים של ברוך. יאנה יוסף מדגמנתהמכנסיים של ברוך. יאנה יוסף מדגמנת