נכון, מיילי סיירוספופסטאר שערורייתית בימים כתיקונם, רגילה להפתיע אותנו בתמונות עירום וסיפורים מוזרים (או לייתר דיוק, הזויים), אבל הפעם נדמה שהיא הופתעה בעצמה מתקרית שנגמרה בדם. סיירוס, שמטורפת על בעלי חיים, נקלעה ל"קט פייט" רציני עם אחד החתולים שלה - שנלחץ, שרט אותה והותיר אותה מדממת.
בתמונות אינסטגרם שפרסמה לאחרונה, שיתפה סיירוס את העולם בפצעי המלחמה מהקרב הלא ברור שהתרחש רגע לפני, ככל הנראה בביתה. לפי התמונות, נראה שהחתול ככל הנראה התעצבן על זמרת הצעירה ותקף אותה. חבל שחתולים לא מדברים, כולם היו שמחים לדעת מה קרה בין השניים. 
הכוכבת שיתפה את הפציעות הרבות שהתקרית עם הפוסי הותירה על גופה, בסדרת תמונות המתעדות את תוצאות מלחמת העולם החתולית שלה.  בתמונה הראשונה אפשר לראות את השריטות הרבות שעל המצח של הזמרת, בשנייה את הדימום בראשה של סיירוס ובשלישית את זרועה שנחתכה. אאוץ'.

 

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on 

Fuuuuuuuck

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on


 

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) onלא שזה יגרום לה לאוהב בעלי חיים פחות: בשבוע שעבר, פרסמה מיילי פוסט רשת מרגש לזכרו של הכלב שלה, פלויד, שמת לפני כשנתיים בעקבות תקיפה של תן. סיירוס, שיתפה עם מעריציה הרבים שהיא לא מאמינה ועדיין אינה מעכלת שהוא איננו, ושחיית המחמד המנוחה תמיד איתה בנפש, גם אם לא פיזית. יש מצב שהחתול השורט קינא בכלב המנוח והחליט לנקום בפופסטאר? סביר להניח שלעולם לא נדע. 

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on