תהיתם מה התרחש בעולם ב-24 השעות האחרונות? כי נדמה שאמש (רביעי) כולם התעסקו אך ורק בגמר העונה השביעית של "האח הגדול", כאשר בסופו של המשדר, שי מיקה יפרחהוכרזה כמנצחת התחרות מלאת השערוריות. יפרח, גברה ברגע האחרון על חברה לתחרות ברק אדרי, שהוביל בסקרים במהלך כל השבוע ואף עמד בשוויון קולות עם שי מיקה ביום הגמר - אך בסופו של דבר הגיע למקום השני. 


מי שככל הנראה הטה את כף ההצבעות היה דייר העבר והמתמודד הכי מדובר במהלך העונה, שי חי, שרגע לפני הגמר פנה למעריציו וביקש שיצביעו ליפרח כמנצחת. בסיום הערב, יפרח זכתה ב-360 אלף קולות, לעומת אדרי שקיבל כ-280 אלף קולות. מבאס? בעיקר את תושבי בית שמש, מקום מגוריו של אדרי.

האולם העזוב. כאן היתה אמורה להתקיים מסיבת הניצחון של אדרי (צילום גולשים)האולם העזוב. כאן היתה אמורה להתקיים מסיבת הניצחון של אדרי (צילום גולשים)


רגע לפני שידור הגמר, מועצת בית שמש נערכה מבעוד מועד ל"חגיגות ניצחון" עבור אדרי. לכן, הוכן מראש אולם ספורט בעיר - שאמור היה לקבל את פניו של אדרי, אם יצא כמנצח ויביא גאווה לתושבים. למרבה הצער, לאחר שנודע כי שי מיקה היא הזוכה של העונה, איש לא הגיע לחגוג, כך שהאולם נותר ריק מאדם. עיריית בית שמש נאלצה לבטל את החגיגה המתוכננת, ולארוז את הקונפטי. עצובוש.  

טוב, לפחות זיכת בחברים או משהו. ברק אדרי בגמר "האח הגדול" (צילום: ניר פקין)טוב, לפחות זיכת בחברים או משהו. ברק אדרי בגמר "האח הגדול" (צילום: ניר פקין)