שעות ספורות לפני אירוע הגמר של "האח הגדול" שנערך אמש (רביעי) במתחם האולפנים שבנווה אילן, יוצא העונה וספר הצמרת של חיפה, איציק כרסנטי - חש ברע והובהל באמבולנס לבית החולים רמב"ם שבעירו. התזמון, המצער של האירוע, גרם לאנשים רבים להעלות ספקות בנוגע למצבו רפואי: היו שטענו שמדובר באירוע לב, אחרים לחששו שאולי מדובר בהתקף חרדה שלפני שידור הגמר - אליו היה אמור להגיע מבלי בני בריתו מהתחרות, שי חי ותניה גרבר (שהחליטו לטוס לחו"ל). היו אף אנשי תקשורת שטענו שהדיווח הוא חלק 'מתרגיל עוקץ' שעשה כרסנטי להפקה.

אז לכל מי שהטיל ספק: כרסנטי עבר אתמול אירוע לב חמור, כך שברגעים אלו ממש הוא מאושפז במחלקת הקרדיולוגיה של בית החולים רמב"ם. שם, הוא מקבל טיפול רפואי, בהתאם למצבו. היום (חמישי) אחר הצהריים, הוא אף יעבור הליך צנתור, על מנת להבריא.

כרסנטי, בן 46 ואב לארבעה, עזב לפני כמה שבועות את בית "האח הגדול" בסערה, לצדם של חי וגרבר. בשבוע שעבר, מעצב השיער שב לבית הסגור במסגרת משימה שבה בחר את הפייבוריט שלו לגמר, מה שהפך למהומה אחרי שהגיש תלונה במשטרה כנגד עמרי בן נתן, שנמנה על הפיינליסטים של העונה. שתהיה רפואה שלמה.רק בריאות. איציק כרסנטי עם תניה גרבר (צילום: ניר פקין)רק בריאות. איציק כרסנטי עם תניה גרבר (צילום: ניר פקין)