סייב דה דייט: ב-20 ביוני תתלבשו בהתאם ותתחככו בהון, בשלטון ובאלפיון בחתונתם של יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין ואירנה נבזלין, בתו של האוליגרך ליאוניד. עם תכנון קפדני ופואטי מעט יותר, החתונה הייתה נערכת ביולי. ליאורה טיפה מאוכזבת.יולי, ליאורה מאוכזבת. (צילום: מרק ישראל סלאם)יולי, ליאורה מאוכזבת. (צילום: מרק ישראל סלאם)


שירי מימון, יעל גולדמן, דביר בנדק ורותם אבוהב הם רק חלק מעשרות הסלבריטאים שהולכים בגאווה עם צמידי "העוגן שלי", שמטרתם גיוס כסף לניסוי פורץ דרך שנועד למצוא מרפא למחלת הטרשת הנפוצה ויככבו בסרטון שיעלה בתחילת אפריל.שיא השיק. שירי מימון (צילום עידו איזק)שיא השיק. שירי מימון (צילום עידו איזק)


> הצלם האגדי דניאל סיבוני - המפרסם תמונות במגזיני אופנה מובילים בעולם כמו "Vogue" ו–"Elle", קפץ לביקור מולדת חטוף על מנת לצלם את תכשיטי היוקרה של טוליפ, בבעלותו של דורון ברנשטיין. התנדבו למשימה: יובל פרץ ועדי שפיגלמן.צילום בינלואמי (צילום:דניאל סיבוני)צילום בינלואמי (צילום:דניאל סיבוני)


> מלכת היופי לשעבר, ילנה ראלף, הגיעה לסניף הדגל החדש של רשת HAIR CENTER בתל אביב, ונהנתה מטיפול שיקום לשיער שקיבלה מצחי רביבו, המנכ"ל והבעלים של הרשת. שבת שלום.ילנה ראלף משקמת. (צילום:גיל כהן)ילנה ראלף משקמת. (צילום:גיל כהן)