אז שי חי ותניה מאורסים (אפילו פעמיים), אבל מה עם הזוג הנוסף מבית היוצר של "האח הגדול", עמרי בן נתן וקסניה טרנטול? מתברר שהשניים האלה לא מאכזבים, כך שנראה כי הרומן שהתחיל בבית הסגור, שורד את מבחן החיים האמיתיים. 

 
 תראו בעצמכם: בן נתן, שאמנם לא זכה בתואר הדייר האחרון של העונה השביעית, קיבל פרס חשוב לא פחות. נו, קסניה (!), או לפחות כך טען כשכתב ברשת לשלל מעריציו החדשים ש"זכיתי בפרס הגדול כשפגשתי לראשונה את האהבה הגדולה בחיי. אין לי מספיק מילים לתאר את האושר הזה". כולם כבר מוחים דמעה?

סוף השבוע שעבר, היה הראשון של השניים בעולם נטול המצלמות (כמעט), וכלל טיול רומנטי בנמל תל אביב. זה נגמר אמש (שבת) בערב סוער עם החברים מהבית הסגור, שהגיעו לחגוג עם ברק אדרי במתחם חדרי הקריוקי "מיאון דה מייק" ברחובות.

זה מתחיל בקטנה. עמרי בן נתן עם קסניה טרנטול (צילום: שוקה כהן)זה מתחיל בקטנה. עמרי בן נתן עם קסניה טרנטול (צילום: שוקה כהן)

וממשיךוממשיך


וממשיך... בן נתן וטרנטולוממשיך... בן נתן וטרנטול

התגעגעתם גם לשאר דיירי ה"אח הגדול" מאז שירדו מהמסך ביום רביעי האחרון? כנראה שגם המתמודדים עצמם התגעגעו אחד לשני, כי כאשר ברק חגג את העובדה שהגיע למקום השני עם משפחתו וחבריו הקרובים במסיבת שירים, חבריו לריאליטי לא רק רצו למסיבה, אלא גם עשו כבוד בשמחה ובששון. בין המסלסלים, נתפסו בעדשת המצלמה גם דודו כהן שהגיע מעפולה הרחוקה, אור סיונוב - היריבה המושבעת של שי חי שהבריזה מהגמר ורק ניסתה לברוח מהפלאשים, תמר שילה, מייקל אלרוי, קוקו אביסדריס ואסתי לי פז. אל תתרגלו, כן?

פאן להם. בן נתן וטרנטול עם ברק אדריפאן להם. בן נתן וטרנטול עם ברק אדרי
 
דודו כהן, אתה לא קרוב מדי לעמרי?דודו כהן, אתה לא קרוב מדי לעמרי?


משלים פערים. עמרי בן נתן עם אור סיונובמשלים פערים. עמרי בן נתן עם אור סיונוב