כל אישה בעולם עולה במשקל כשהיא נכנסת להריון - טבעי ולגיטימי, כן? הקושי האמיתי של אמהות אחרי הלידה, הוא לצמצם את המשקל העודף אם ירצו, וכן, גם הכוכבות הגדולות ביותר יוכלו להעיד על זה (קים קרדשיאן, מישהו?). עכשיו, בחנו את מיכל ינאי: לא ברור איך היא עשתה את זה, אבל מלכת הילדים בדימוס, בת 43, מאמא לשלושה, נראית מדהים רק חודש אחד בלבד אחרי הלידה, כשהיא שוקלת כמעט עשרה קילוגרמים פחות!לוהטת בלבן! מיכל ינאי (צילום: אביב חופי)לוהטת בלבן! מיכל ינאי (צילום: אביב חופי)


בהריון השלישי שעברה בחייה, ינאי המנוסה הקפידה להגיע לכל האירועים וההשקות, הצטלמה ונהנתה ממש עד לרגע שבו הגיעה לחדר הלידה - שם קיבלה לעולם את ילדה השלישי. עכשיו, כמעט חודש אחרי הלידה - סיימה ינאי את החופשה, חזרה לעולם המצלמות והגיעה לאירוע השקת סניף חדש שערכה רשת הריהוט לילדים "עצמל'ה", לה היא משמשת כפרזנטורית.מקשקשות על ילדים. שרי גבעתי, מיכל ינאי ודנה גרוצקימקשקשות על ילדים. שרי גבעתי, מיכל ינאי ודנה גרוצקי


בפתיחה החגיגית, ינאי פגשה את חברותיה דנה גרוצקי ושרי גבעתי, שאמרו לה שבלתי אפשרי שלא להבחין בגזרה המרשימה של ההוט מאמא - שנראתה דקיקה וזוהרת מתמיד. לידיעתכם, אם בשני ההריונות הקודמים צברה הכוכבת כמעט עשרה קילוגרמים נוספים למשקל, בהריון האחרון הוסיפה רק שמונה קילוגרמים. ארבעה שבועות אחר כך, לא רק שהצליחה להשיל את כל משקלה, אלא צמצמה שני קילוגרמים נוספים, כך שהיא רזה משהייתה לפני ההריון. נראה כאילו מישהי ויתרה על העוגה עם הקצפת!האמהות עושה להן טוב. ינאי וגרוצקי (צילום: אביב חופי)האמהות עושה להן טוב. ינאי וגרוצקי (צילום: אביב חופי)