רונית יודקביץ' למדה מליאורה ופתחה את ביתה בתל ברוך לצורך מכירה מיוחדת של פריטים.


רונית, מה במבצע?

"אני מארגנת מכירה של עיצוב לבית. מותגי אופנה, רהיטים, כלי בית, מותגי אופנה ישראליים, בגדי ילדים, תכשיטים, תיקים. הכל תחת קורת גג אחת, אני בונה חוויית קנייה אחרת, כשהבית שלי משמש במה למעצבים, אני עוסקת גם בהום סטיילינג כך שהכל מתחבר״.דוגמנית, שחקנית ועוסקת גם בהום סטיילינג. רונית יודקביץ' (צילום: רפי דלויה)דוגמנית, שחקנית ועוסקת גם בהום סטיילינג. רונית יודקביץ' (צילום: רפי דלויה)


> הבמאי אורי פסטר והשחקנית חני נחמיאס נולדו באותו היום וחגגו יום הולדת אקסקלוסיבי עם חבריהם הרבים, וציינו חצי יובל לחברותם המקצועית. 

A photo posted by hanny nahmias (@hannynahmias) onדניאל מורשת, המדובב של הדמות הראשית בסרט "רובינזון קרוזו", הזמין חברים וילדיהם להקרנת הבכורה של הסרט, שנערכה בשישי שעבר ביס פלאנט איילון. בין האורחים: אסתי זקהיים, דביר בנדק, אלי ישראלי, אנדי רם, רפי אמזלג, שיר ביטון ועומרי רוטברד, רוית אסף, דפנה שחר ואמירם טובים.

רובינזון קרוזו. דניאל מורשת (צילום: רפי דלויה)רובינזון קרוזו. דניאל מורשת (צילום: רפי דלויה)

> לי לוי נבחרה לפרזנטורית של רשת התכשיטים היוקרתית JB תכשיטנים והצטלמה לקמפיין הראשון שלה עבור הרשת, שפותחת חנות חדשה בכיכר המדינה תל אביב.פרזנטורית של רשת תכשיטי יוקרה. לי לוי (צילום: יח"צ)פרזנטורית של רשת תכשיטי יוקרה. לי לוי (צילום: יח"צ)