בסדר, אז בבית "האח הגדול" קסניה טרנטול ותניה גרבר לא היו החברות הכי טובות - אבל גם לא נרשמה תקרית לא נעימה בין השתיים (טוב נו, אולי רק קרב קטן על קמפיין). למרות זאת, אתמול (שני) הגיעו יוצאות הריאליטי להשקת חנות בקניון גבעתיים, ואי אפשר היה לפספס את ההתעלמות שלהן אחת מהשנייה.

רגעים אחרי פתיחת חנות הדגל של חברת ההלבשה התחתונה "Femina", ניתן היה לבחון את הדוגמנית החדשה גרבר, שהתייצבה בדייקנות עם פתיחת האיוונט - פיזרה חיוכים לכולם ונראתה נינוחה ומאושרת. טרנטול לעומת זאת, הגיעה באיחור אופנתי, רגע לפני שכולם התפזרו, כשהיא מינוס בן הזוג עמרי בן נתן שרגיל לבחור לה את הבגדים, אך פלוס הסוכנת שלה.באיחור אופנתי. קסניה טרנטול (צילום: רפי דלויה)באיחור אופנתי. קסניה טרנטול (צילום: רפי דלויה)


אם חשבתם שמדובר במפגש פסגה הכולל חיבוקים וזיכרונות מהבית הסגור - טעיתם בגדול, השתיים אפילו לא החליפו מבטים וכשהתבקשו להצטלם יחד לתמונה משותפת, גרבר סירבה בנחרצות. נראה כי למרות שעזבו את הבית המצולם ויצאו לחיים האמיתיים, לא השאירו את המשקעים מאחור. טוב,  תמיד נחמד לבלות עם קארן דונסקי ולי לוי, לא?מצטלמת רק עם דיוות אמיתיות. תניה גרבר וקארן דונסקימצטלמת רק עם דיוות אמיתיות. תניה גרבר וקארן דונסקיצריכה את עמרי שיעזור לה לבחור מידה. קסניה טרנטולצריכה את עמרי שיעזור לה לבחור מידה. קסניה טרנטול


הגיעה בזמן. גאלה קוגןהגיעה בזמן. גאלה קוגן


לא באמת צריכה חזיות. לי לוילא באמת צריכה חזיות. לי לוי