יום הולדת, חגיגה נחמדת, לא? זאת הסיבה שמייקל אלרוי - הטרנסג'נדר כובש הלבבות מהעונה האחרונה של "האח הגדול" - בחר לציין את יום הולדתו ה-26 במסיבה של אלכוהול וכמה חברים מוכרים, עוד לפני שחג הפסח הכשר למהדרין מתחיל. תאריך יום הולדתו של אלרוי חל ביום שבת, שהשנה נופל על חג המצות, אבל כדי שכולם יוכלו לשתות עד לא ידע (ולא רק יין), הוא החליט להזיע עם ידידיו על הרחבה כבר אתמול (רביעי).


הזמן: שעת ערב מאוחרת. הלוקיישן: הבר התל אביבי "בילי ג'ין", של יוצא הריאליטי רז זלצרמן. לא נכחו: שי חי ותניה, שי מיקה, איציק, קסניה ועמרי. המוזמנים שהגיעו להילולה: אור סיונוב (לצד אחיה יהודה), גילי כהן שפגש את החצי השני שלו מהתכנית גיל אלמוג, פלורי אלקסלסי הצווחנית ותמר שילה - שמשום מה חשה רפאלי והחליטה להסתיר את פניה. ברצינות. אבל איפה החבר הטוב שהתאהב במייקי במהלך השבועות בבית... ברק אדרי? הלם!

איזו חגיגה! מייקל אלרוי רציניאיזו חגיגה! מייקל אלרוי רציני


מייקי מחלק אהבה לעולםמייקי מחלק אהבה לעולם


ואז הגיעה תמר... רגע, תזכירו לנו? ואז הגיעה תמר... רגע, תזכירו לנו?


ברצינות? תמר שילהברצינות? תמר שילה


אז זהו, שלמרות שרוב החברים מהריאליטי הגיעו בשעה 10 בלילה, כפי שצוין על ההזמנה, אדרי העסוק הפציע לחגיגה רק אחרי חצות. אולי היה צריך לעזור לסינדרלה (אל תאמיני לו, הוא לא יבוא), או לא הצליח להחליט על האאוטפיט המרשים שבו יבלה עם הידיד הקרוב, כי בסופו של דבר אדרי בילה במקום לובש חולצת באטמן מבריקה וכובע, שבטח משכו תשומת לב כשהרים יחד עם חבריו לריאליטי בבר האפלולי. ברקוש, כל עוד שימחת חבר קרוב, הכל טוב.

אור סיונוב הגיעה עם אחיה יהודה!אור סיונוב הגיעה עם אחיה יהודה!


אפשר לנשום לרווחה, ברק אדרי הגיע!אפשר לנשום לרווחה, ברק אדרי הגיע!


בכל זאת, זוכרים?


וגם אנדי רם. משום מהוגם אנדי רם. משום מה


פלורי אלקסלסי מחוייטתפלורי אלקסלסי מחוייטת


אוחצ' תרימי! אדרי עם גיל אלמוגאוחצ' תרימי! אדרי עם גיל אלמוג


ברק יציל את המצב!ברק יציל את המצב!


מזל טוב. מייקל אלרוימזל טוב. מייקל אלרוי