השף דיוויד פרנקל והגרושה הלוהטת עינת ארליך נראו יחד יותר מפעמיים.


עינת, שירו של שף שף?

"דייב ואני חברים טובים".דיוויד פרנקל (צילום: תמוז רחמן)דיוויד פרנקל (צילום: תמוז רחמן)


בני אלבז נישא בשלישית, בארצות הברית הפעם, עם סינדי גז. שמחת החתן לא הייתה שלמה, משום שהאמריקאים לא אישרו ויזה לבתו אדר. עם זאת, יש מצב שמה שמעודד אותו בימים אלה הוא ההסתבכות החדשה של גיבור להיטו "הוא זכאי", אריה דרעי.

כך כתב אלבז בפייסבוק שלו לפני כמה ימים: ״מ פ ק י ר. מי שהפקיר אותך פעם יפקיר אותך כל פעם. מפקיר זה פירוש של בוגד ואכזר. השם של אותו מפקיר יצא לאור בזמנו. לכל השואלים אותי בפרטי. אני בגלות והשם יתברך היחיד שלא מפקיר. בשורות טובות״.בני אלבז (צילום: פלאש 90)בני אלבז (צילום: פלאש 90)


> יוצאי "האח הגדול", אביבית בר זוהר, ג'קי מנחם ואחי נתן, יגורו ביחד במשך ארבעה ימים בקראוון שיוצב בגני התערוכה - כאשר מצלמות יתעדו את מעללי השלושה בתכנית שתיקרא "הוואן הגדול". הכל ישודר על המסכים של ביתן חברת v&v, במסגרת תערוכת אוטומוטור בחג הפסח.אביבית בר זוהר (צילום: ניר פקין)אביבית בר זוהר (צילום: ניר פקין)


> חיזוק איכותי למגזר הפו"פ: הבת של לאה גלובוס, לירון לב, התגרשה בשבוע שעבר.

אירינה נבזלין, אוטוטו רעייתו של יו״ר הכנסת יולי אדלשטיין, נסעה איתו לסין במשלחת של הכנסת. הזוג שומר בעמימות על מיקום החתונה, אבל ליאורה כבר יודעת.אירינה נבזלין ויולי אדלשטיין (רפי דלויה)אירינה נבזלין ויולי אדלשטיין (רפי דלויה)