אז מתברר שבת הזוג של דודו אהרון, שיר רוזנבלום, עושה לו טוב בנשמה עד שהוא לא רק לקח אותה לחו"ל (כמו בשירו "טרמינל 3") - אלא אף הציע לה להקים איתו משפחה, להיות שלו לנצח נצחים ולהינשא לו. כן, הזמיר בן ה-31 והאישה הצעירה שעמדה במרכז הסכסוך המתוקשר עם הוריו של אהרון מתחתנים. מאמא ציפורה, מה דעתך על זה?!
אהרון והאישה שאמו הגדירה לפני חודשים ספורים כ"שק של נחשים", הלו לצאת בסוף שנת 2014. עם זאת, בערך שנה אחר כך התברר שלא הכל זהוב בממלכה של מי שפעם חיפש אהבה בריאליטי על מסך הטלוויזיה כ"הרווק", כשאמו ציפורה אהרון יצאה נגד האישה של חייו בשידור רדיו חי. מאז, למרות כשפים וטקסים שפורסמו במדורי הרכילות, לא ברור אם הבן האוהב ואמו אכן השלימו - עם זאת, מערכת היחסים של אהרון ורוזנבלום רק התחזקה. תראו, עוד מעט השניים יעמדו תחת החופה.

מתוקה! דודו אהרון עם שיר רוזנבלום (צילום: אורית פניני, יח"צ)מתוקה! דודו אהרון עם שיר רוזנבלום (צילום: אורית פניני, יח"צ)

יאללה, חפלה! אהרון ורוזנבלוםיאללה, חפלה! אהרון ורוזנבלום


רוזנבלום בת ה-26, עמדה בגבורה מול המתקפה התקשורתית שעסקה בה וביחסים של בן הזוג שלה עם משפחתו. כעת, במהלך חופשת החג של השניים בקפריסין, אהרון החליט שהיא הנבחרת והעניק לה טבעת יהלום נוצצת ולא סתם ורד. דודו, מאוהב בה בטירוף, כן?