זה יקרה הערב (ראשון), ממש בעוד שעות ספורות - כאשר הזמרת וכוכבת הילדים רוני דלומי (25), תצעד בשביל החופה לעבר בחיר לבה ובן הזוג שלה בחמש שנים האחרונותאלון ויסמן. הכוכבת המתוקה כבר חגגה מסיבת רווקות צנועה, רגועה ונטולת חמץ עם החברות הטובות בווילה בצפון הארץ, אבל לא חשבתם שהזמרת תוותר על חפלה מסורתית? כי אמש, דלומי חגגה מסיבת חינה פלוס מימונה - ה"חינהמימונה"!

דלומי, כנראה לא יכלה לוותר על העוגיות המסורתיות והלא כשרות לפסח, כך שהחליטה לשלב בין שני ההילולות מרגשות, כך יצא שהיא ערכה אתמול חגיגת מימונה בשילוב חינה, יחד עם כל בני המשפחה הקרובה שלה. דלומי פיזזה כשהיא לובשת שמלת גלבייה לבנה כמובן, אותה החליפה במהלך הערב לחצאית ארוכה וחולצה לבנה. נו, כדי שכולם יקבלו הצצה לאיך שרוני נראית בצבע בוהק כמו של כלה ענוגה. 

A photo posted by Ronidaloomi (@ronidaloomi) onבשעה שהישראלים חזרו היום לשגרה, דלומי עיכלה את המופלטות והדבש, ופתחה את בוקר חתונתה (בלבוש לבן כמובן) עם אמה במסעדת "קפה רוני". הערב, כאמור, מול קהל רב של חברים ובני משפחה, היא תגיד "איי דו" לפני שתהפוך לאישה נשואה כשתחליף טבעות עם אלון, סטודנט לרפואה. מברוק עליך, כוכבת! 

A photo posted by Ronidaloomi (@ronidaloomi) on


 

A photo posted by Ronidaloomi (@ronidaloomi) on


רוני דלומי מתכוננת (צילום: אינסטגרם)רוני דלומי מתכוננת (צילום: אינסטגרם)