נראה שג'וליאן ג'אגר סיגלר, יורש העצר של משפחת גוש-סיגלר כבר מתחיל להתרגל לחיים של תל אביבי אמיתי - ולהכיר את העיר כמעט כמו ההורים שלו, אפרת גוש ויובל סיגלר. השלושה, תועדו כשהם מבלים יחד עם חברים במסעדה בלב שדרה מרכזית שבעיר הגדולה.

גוש, אמנם מרבה להשוויץ בבייבי ולשתף באינסטגרם פחות או יותר מיליון תמונות של הבן הקטן עם השם הגדול והמחייב - אבל היי, תמיד נחמד לבחון איך ההורים המאורסים מרעיפים אהבה על בנם הבכור מהצד. תודה לאל על צלם הפפראצי.לכולם נותנת אהבה. אפרת גוש והבן ג'וליאן (צילום: ניר פקין)לכולם נותנת אהבה. אפרת גוש והבן ג'וליאן (צילום: ניר פקין)


חיים של אמאחיים של אמא


גוש וארוסה, איש התקשורת יובל סיגלר, מנהלים זוגיות מתוקשרת כבר למעלה משנתיים - ונראו מאושרים מתמיד כשחלקו מבטים מאוהבים, ליטופים וחיבוקים בפרהסיה. ה-אה-אה-אה-אהבה לא הורעפה רק בין אמא לאבא, אלה הופנתה גם כלפי הבייבי ג'וליאן, שיצא לבלות עם הוריו הגאים.

אגב, אם חשבתם שקריירת השירה והעובדה שאפרת גוש היא אמא במשרה מלאה, תגרום לה להפסיק לעשן, אז טעיתם. בזמן שכל היושבים סביב השולחן היו עסוקים בלעיסת אוכל, הזוג דווקא נקלטו מעשנים באוויר הלא כל כך צח. איך אומרים, לפעמים לא צריך לבלוס, כל מה שצריך הוא אהבה.הכי כיף מישהו להישען עליוהכי כיף מישהו להישען עליו


לא בא לך איזה קרפצ'יו מאמי?לא בא לך איזה קרפצ'יו מאמי?


טוב...אז אני אחזור לנוחטוב...אז אני אחזור לנוח


אולי קינוח?אולי קינוח?


נו פליז, לג'וליאןנו פליז, לג'וליאן


טוב אז אדליק סיגריה...טוב אז אדליק סיגריה...