שי חי סופרסטאר: מאז ימי ירדנה VS עופרה או שיא תהילתו של הזמר אדם, לא נראתה הערצה מרגשת שכזו כלפי גיבור תרבות כלשהו - נניח, זה שהשתתף בעונה האחרונה של "האח הגדול", צבר לעצמו "צבא מעריצים" שלם, זכה להצעות מגונות וכעת, אוהדיו רוצים לקעקע את הפנים היפות שלו על גופם. מלהיב או מרתיע, אתם תשפטו.


מתברר שכמה מקעקעים מקומיים נתקלים בשבועות האחרונים בבקשות מאתגרות משהו: נשות ישראל (כנראה מהצד השפוי פחות) דורשות מהם לקעקע על גופן את דמותו של כוכב הריאליטי האהוב עליהם - שי חי. מתברר שמדובר בטרנד חדש, שנוצר אחרי שכבר הנפיקו תעודות "חוגר" לחיילים של חי והתגבר אחרי "מסיבת הניצחון" הפרטית שאורגנה עבורו. 

הכי מקועקע! שי חי (צילום: דניאל קמינסקי)הכי מקועקע! שי חי (צילום: דניאל קמינסקי)


אז זה התחיל בבחורה צעירה שקעקעה על ישבנה תעתיק של קעקוע הנשיקה המדוברת שמתנוסס על צווארו של שי חי. אבל למרבה הצער, המשיך במעריצה שחרטה על ידה את שמו של הכוכב באמצעות סכין (!) - והפיצה את התמונה של ידה המדממת רגע לאחר החריטה. 

עם זאת כעת, מעריצה אחרת החליטה ללכת על כל הקופה - ומתכננת לקעקע את פרצופו של חי על זרועה. אותה גברת צעירה, פרסמה שתי תמונות של יוצא "האח הגדול" בחשבון הפייסבוק שלה, תוך כדי שהיא מבקשת מחבריה לעזור לה לבחור איזו תמונה מבין השתיים כדאי יותר לקעקע על גופה. לנצח נצחים, כן? 

עזרו למתלבטת, מעריצים נאמנים! (פייסבוק)עזרו למתלבטת, מעריצים נאמנים! (פייסבוק)
אהובה? מעריצה שקעקעה על העורף כתובת "אהובי, שי חי" (צילום מסך)אהובה? מעריצה שקעקעה על העורף כתובת "אהובי, שי חי" (צילום מסך)

 
אמש (שני), אם תהיתם, נאלצו חי וארוסתו תניה גרבר להדוף מעריצות שהמתינו להם מחוץ לביתם, ואז גם עוררו מהומה כאשר דפקו על דלת ביתו של שי וניסו לשבור אותה - מה שעורר בהלה בקרב השכנים בבניין בו השניים גרים בעיר הרצליה. רגע, זה יגמר בכך שחי יקעקע פרצוף של מעריצה על ישבנו, לא? 

הצילו! שי חי עם תניה גרבר (אינסטגרם)הצילו! שי חי עם תניה גרבר (אינסטגרם)