השחקנית הישראלית המצליחה מעבר לים, מורן אטיאס, ציינה בחודש שעבר 35 שנות אביבים. אז בסדר, למרות שהיא קוטפת שלל הישגים מרשימים ושלל הצלחות מעבר לים - כולל עבודה על עונה השלישית של הדרמה "הרודן", כשהיא צמודה לשחקן ההוליוודי כריס נות' (שאתם מכירים כ"מיסטר ביג" מ"סקס והעיר הגדולה") - הליידי הישראלית עדיין לא מצאה את האביר על הסוס הלבן, שאיתו תחלוק חיי משפחה. מה עשתה? אטיאס החליטה להרחיב את המשפחה בכוחות עצמה! מאושרת. מורן אטיאס ( צילום: דורון ריטר)מאושרת. מורן אטיאס ( צילום: דורון ריטר)


היא אמנם רכשה לאחרונה דירה יוקרתית בישראל, אך לא ברור אם אטיאס מתכננת לחזור לארץ הקודש לצמיתות כדי למצוא את האחד. עד שהחתן ימצא, הבינה הברונטית הלוהטת שלא טוב היות האדם לבדו וכמו רבים מחבריה לביצת הבידור, לקחה לה עזר פרוותי כנגדה. כן, ביץ' משלה.

מורן כבר הצהירה כוונות בעבר כשהביעה את הרצון העז שלה לכלב מסוג קינג צ'ארלס קבליר. לאחרונה, אטיאס החליטה להתחיל לתרגל אימהות ורכשה גור פרוותי וחמוד מסוג זה ממש. בדומה להורים טריים שלא מצליחים למצוא בשבוע הראשון שם לעולל, גם אטיאס מתלבטת ומחפשת אחר שם ל'קינג' החדש לבית אטיאס. הצעות לשמות יתקבלו בברכה, כן?  

A photo posted by Moran Atias (@moranatias) on


"אני רוצה אותו". אטיאס, לפני כחודשיים


 

A photo posted by Moran Atias (@moranatias) on