אחרי שמיצה את הילת היציאה מהארון, מיצה רן דנקר גם את בן זוגו, הבמאי איתי וייזר, כפי שקראתם לראשונה ב-TMI. השניים נפרדו הרחק משערי העיתונים, ובימים אלו דנקר תר אחרי דירה משל עצמו ביפו.


זוהר יעקובסון לרן דנקר, נפרדנו כך?

"אין תגובה"."אני אש, אני רוח". רן דנקר (צילום: פלאש 90)"אני אש, אני רוח". רן דנקר (צילום: פלאש 90)


> ועוד רומן שהלך בדרך כל בשר: גדי סוקניק והעיתונאית גאיה קורן כבר לא. מיצו, כך קוראים לזה היום.עד כאן החדשות להיום. גדי סוקניק (צילום: פלאש 90)עד כאן החדשות להיום. גדי סוקניק (צילום: פלאש 90)


> אחרי ציפייה דרוכה, ב־20 במאי יינשא מיכאל רבין, הנכד של יצחק והבן של יובל, לבת זוגו הצרפתייה והלא יהודייה, ג'ולי דיסקורס, במסעדה ים תיכונית בשם "המטבח של רמה" בכפר נטף. מספר המוזמנים מצומצם מאוד. דליה רבין, הדודה, הוזמנה.

>הצ'ילבה הגדולה של משפחת נתניהו, אב הבית בדימוס מני נפתלי, התחיל לעבוד בחברה מקיסריה שמספקת אבטחה לאישים פרטיים המגיעים מחו"ל ויכולים לממן את התענוג.


מני, לחם עבודה?

"מדובר בחברה פרטית. זו לא משכורת של ממש, אלא עבודות פרטיות מדי פעם".השלישייה. ביבי ושרה נתניהו ומני נפתלי (צילום: פלאש 90)השלישייה. ביבי ושרה נתניהו ומני נפתלי (צילום: פלאש 90)


>רון פרושאור, עד לאחרונה שגריר ישראל באו"ם, יושב בימים אלה וכותב את ספר הזיכרונות על תקופת שירותו במשרד החוץ.


יומני היקר כאן רון. רון פרושאור (צילום: פלאש 90)יומני היקר כאן רון. רון פרושאור (צילום: פלאש 90)


> הכלה לבית משפחת פינטו, מיכל כהן, שהתחתנה עם האח מנחם, נעלמה מעין הציבור והתקשורת, אולם הסכימה לקבל את ברכתה של הצדיקה הרבנית ליאורה.


מיכל, אפשר לקבל פרטים על החתונה?

"תיאלצי לסלוח לי, אני בשיחה מאוד דחופה. קטעת אותי".