יום הולדת אביב גפן
פעם הוא היה ילד אור הירח (או המנהיג שלהם), אבל השבוע אביב גפן ציין את יום הולדתו ה-43 - כילד גדול, סיבה מצוינת למסיבה, לא? הרוקסטאר המקומי, החליט שאם כבר הילולה, אז למה שלא יעשה את זה בקונספט מרגש, לכן הזמין עשרות חברים ומכרים לחגיגת אייטיז, כולל התלבושות משנות ה-80, פוסטרים של מדונה וקובייה הונגרית, לביתו שבתל אביב.
 אז האלכוהול זרם, הצלמים הגיעו לשכונת צהלה השקטה ואנשי תעשיית הבידור המקומית הגיעו לחגוג עם הרוקר ורעייתו שני פרידן - מי שילדה את בנם השני של השניים אליוט לפני כארבעה חודשים בלבד - שהציגה פיגורה לוהטת, בטן שטוחה ושפתיים שלא נפרדות מבעלה (כולל סשן ליקוקים וחיבוקים מול הפלאשים). אבל אז, הגיעו עוד כמה אורחים לא קרואים, בניידת... כי מתברר שכל מסיבה של כוכב כמו גפן זקוקה לדרמה.

בסמה. אביב גפן מתקרב לשני פרידןבסמה. אביב גפן מתקרב לשני פרידן
מצמיד שפתיים...מצמיד שפתיים...
ומרגש! גפן ופרידןומרגש! גפן ופרידן


מתברר ששכניו החביבים של גפן, שרגילים לשקט המופתי בשכונת היוקרה שבצפון תל אביב, לא יכלו להתעלם מהעובדה שלא הוזמנו למסיבה הנוצצת והתלוננו על הרעש שבקע מהמקום, בשעות הערב המאוחרות. חיש מהר, הגיעה ניידת פיקוח עירוני למקום ודאגה להבהיר לזמר הצווח שעליו להנמיך את הדציבלים במהלך החגיגה, כשהוא מנסה לחייך אבל הם שומרים על ארשת הפנים רצינית.
ואז, הגיע הניידת. דרמהואז, הגיע הניידת. דרמה

מה שכנראה ריגש פחות את ילד אור הירח. גפן משוויץמה שכנראה ריגש פחות את ילד אור הירח. גפן משוויץ


זה בסדר, לשלל האורחים הנוצצים בלבוש אייטיזי הביקור של אנשי החוק כנראה הפריע פחות. במקום המשיכו לבלות אבא יהונתן גפן, נטע גרטי עם בעלה פיטר רוט, יובל שרף שהגיעה עם שולמי שבן, מיכאלה ברקו וחברו של גפן לסט "דה וויס" מיכאל אלוני, שרוף וצמוד לעלמת חן. איתם, סחבו מתנות כבור הכוכב האביבי גם אלי זולטא, איש הטלוויזיה יורם זק (שנתן לצלמים מבט עגום), דניאלה פיק, ליהי לפיד, הזמיר מאור כהן ושלל מוזמנים אחרים חובבי אבקת השתייה "זיפ".
אב גאה. יהונתן גפןאב גאה. יהונתן גפן

נטע גרטי ופיטר רוט צמודיםנטע גרטי ופיטר רוט צמודים

מיכאל אלוני לא כזה חכם בשמשמיכאל אלוני לא כזה חכם בשמש

בואי ביחד. מאור כהןבואי ביחד. מאור כהן

שלומי שבן ויובל שרף נטולי שי צנועשלומי שבן ויובל שרף נטולי שי צנוע

ליהי לפיד דווקא הביאה שקיתליהי לפיד דווקא הביאה שקית

מה. סיון טלמורמה. סיון טלמור

אלי זולטא והחבר'ה מעודנים כרגילאלי זולטא והחבר'ה מעודנים כרגיל

דניאלה פיק צייתה לקוד הלבושדניאלה פיק צייתה לקוד הלבוש

למה כל כך רציני. יורם זקלמה כל כך רציני. יורם זק

זוגי זוג. רביב דרוקר עם ענת גורןזוגי זוג. רביב דרוקר עם ענת גורן