שלפו ציפורניים, האם תעשיית הבידור המקומית תזכה בקרוב לקאט פייט חדש, בין שתי נשים יפות? מצד אחד, רותם סלע - מנחה/ דוגמנית/ שחקנית וותיקה שנשואה לבנם של בעלי מותג האופנה המוכר "קסטרו". מנגד, דר זוזובסקי הצעירה - כוכבת נוער, שחקנית מבטיחה, אהובתו של לי בירן והפרזנטורית החדשה של אותו מותג הפאשן מהמשפט הקודם. מיאו!
 
אז מה קרה? זוזבסקי, התייצבה היום על סט צילומי קמפיין בגדי האירועים של המותג, כשלצדה עומר דרור ולירז דרור, אושיית הרשת נטע אלחימסטר ונערת ישראל במיל' דורון מטלון (מינוס גל גדות, העסוקה). עד כאן הכל טוב, עד שזוזובסקי העסוקה, שצולמה לאחרונה לעונה השנייה של הסדרה "להיות איתה", רמזה שהדמות אותה היא מגלמת לא נחמדה במיוחד, כך הקולגה המפורסמת שלה שמגלמת את התפקיד הראשי בסדרה (אותה סלע) לא בדיוק 'עפה עליה' ועל התפקיד שלה. או במילים אחרות קנאה, הו, הקנאה.

יפה לך. דר זוזבסקי מצטלמת (צילום: שוקה כהן, יח"צ)יפה לך. דר זוזבסקי מצטלמת (צילום: שוקה כהן, יח"צ)
"מאמי, תחזיקי חזק!". עומר דרור נתמך"מאמי, תחזיקי חזק!". עומר דרור נתמך
פאן לה. דר זוזבסקי על הסטפאן לה. דר זוזבסקי על הסט


זה בסדר, מלבד בילוי בחדר כושר וינטג' במכון וינגייט עם שאר הדוגמנים של קסטרו בבגדי ערב, זוזבסקי לא לוקחת ללב מה חושבים עליה אושיות שונות בביצה - כך שאת יום העצמאות, היפהפייה הצעירה תעביר יחד עם חברים נוצצים מתעשיית הבידור. מתברר שבחג היא תבלה במסיבת קריוקי עם כל צוות "יצא משליטה", מופע האילתורים שבו היא מופיעה עם עדי הימלבלוי, אוריאל יקותיאל, תובל שפיר, גאיה שליטא כץ ואחרים, איתם תציין את סיום סבב ההופעות בזיופים. אפשר לנחש שישירו את "זיקוקים"?

נטע אלחימסטר נהנית? תלוינטע אלחימסטר נהנית? תלוי

חשיבותה של רצינות. לירז דרור ודורון מטלוןחשיבותה של רצינות. לירז דרור ודורון מטלון

תודה לאל, הוא מגולח. דרורתודה לאל, הוא מגולח. דרור

לא נופלת, לא נופלת, לא נופלת! זוזובסקי מאתגרתלא נופלת, לא נופלת, לא נופלת! זוזובסקי מאתגרת

אפשר לתקתק ולזוז? הדוגמנים של קסטרואפשר לתקתק ולזוז? הדוגמנים של קסטרו