קונגרג'וליישנז, אווה מנדז ילדה בת שנייה משותפת עם ריאן גוסלינג, כבר לפני שבועיים! רגע, ברצינות? העולם גילה והתלהב מכך שהשניים מטפחים צאצא שני עם מטען גנטי משובח, רק לפני חודש אחד בלבד... כך שאם הלידה ההוליוודית התרחשה לפני כמעט שבועיים, מתברר שזה היה ההריון הסודי ביותר בהוליווד בשנים האחרונות.


גוסלינג הצ'ארמר בן ה-35 ומנדז היפהפייה בת ה-42, שמטפחים זוגיות לוהטת מאז 2011, הצליחו לשמור על ההריון עם בתם השנייה בחשאיות מוחלטת כמעט עד סיומו - מה שמפתיע במיוחד בהתחשב בעובדה שמדובר בזוג שחקנים מדובר בהוליווד. עם זאת, הצהובונים באמריקה נדהמו לגלות היום שהבייבי הקטנה, שזכתה לשם אמנדה לי גוסלינג, כבר נולדה אי שם ב-29 באפריל בבית חולים שבסנטה מוניקה, בלי שאף אחד בתעשיית הבידור ירגיש.

הריון מי? אווה מנדז (צילום: גטי)הריון מי? אווה מנדז (צילום: גטי)
רגע, אנחנו אחרי הלידה? ריאן גוסלינג (צילום: טי)רגע, אנחנו אחרי הלידה? ריאן גוסלינג (צילום: טי)


כאמור, הבייבי אמנדה היא ילדתם השנייה של גוסלינג את מנדז, שהיא אחותה הקטנה של בתם הבכורה אזמרלדה אמאדה (שני השמות זהים? כמעט), שנולדה בספטמבר 2014. נכון, ריאן ואווה שומרים על השפתיים חתומות בכל הנוגע לחייהם הפרטיים ועושים הכל כדי שלא להיתפס בתיעוד משותף, אבל להסוות את הבטן מהעולם במשך כמעט תשעה חודשים? פשוט סקנדל הוליוודי!

כבר הורים לשניים. מצחיק. אווה מנדז וריאן גוסלינג (צילום: גטי)כבר הורים לשניים. מצחיק. אווה מנדז וריאן גוסלינג (צילום: גטי)