ריטה וירדנה ארזי הן חלק מעשרות הסלבריטאים שרכשו את צמיד "העוגן שלי" בצבעי כחול-לבן ובשלל צבעים נוספים, לכבוד יום העצמאות ולמען גיוס הכסף הדרוש להשלמת הניסוי שמטרתו למצוא מרפא למחלת הטרשת הנפוצה.ריטה (צילום: יח"צ)ריטה (צילום: יח"צ)


 

A photo posted by Yardena Arazi (@yardenaarazi) on


> זוכרים שליאורה ביקשה מכם לשריין את 20 ביוני לחתונת יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין ואירנה נבזלין? אז עכשיו הלוקיישן כבר לא סוד כמוס: מוזמנים להגיע ל"חוות רונית" באותו הערב.יולי אדלשטיין ואירנה נבזלין (צילום: רפי דלויה)יולי אדלשטיין ואירנה נבזלין (צילום: רפי דלויה)

בטי רוקאווי (צילום: ינאי יחיאל)בטי רוקאווי (צילום: ינאי יחיאל)


>בטי רוקאווי עברה חופשה חלומית בחסות הפטרון ג'ו נקש, ביחד עם בנה איתן. במהלך החופשה הם ביקרו בווילה החלומית של נקש, שאותה רכש מעיזבונו של מעצב העל ג'אני ורסאצ'ה. אגב, נקש רכש גם את הבית של וויטני יוסטון. מה רע.

> מייק ודנה זיקרי, העושים חיל במיאמי, ערכו בביתם סדר פסח ל-40 איש. מתברר שמייק עובד בנדל"ן ושוב חי את החיים הטובים. אגב, היחסים בין שוקי למייק, האחים שברחו מהארץ באישון לילה והשאירו קצת חובות, לא מן המשופרים. כששוקי בא למיאמי כדי לטפל בלקוחותיו העשירות, כמו בנות משפחת סופר, הוא לא פוגש את אחיו התאום.