זוכרים שלפני כמה חודשים, גיליתם על המסך אדם שמכנה את עצמו "דודו כהן מעפולה"? כי מתברר שמאז שהשתתף בריאליטי בבית הסגור ההוא, דודו רק רוצה לעוף, לפרוש כנפיים ולטוס מפה. אתמול (ראשון), הוא זכה לעשות את זה כשהוא מתרגש (אבל ממש), במסגרת תכנית ריאליטי אחרת שבה הוא משתתף. יס, הבחור מעפולה החתים דרכון ויצא מהסיטי בצפון הארץ, לטובת בילוי במקסיקו סיטי!
 
כהן, נבחר להשתתף בעונה הרביעית של ריאליטי הכדורגל "גולסטאר", שתצולם הפעם במרכז אמריקה - כך שאתמול התייצב באושר בנתב"ג, לצד אושיות מרגשות אחרות כמו הדי ג'יי סקאזי והעיתונאי ליאור דיין. מרוב התרגשות, כהן גרם לקרע במזוודה, עוד לפני ששלח אותה בצ'ק אין... ולחשוב שהבחור שהגיע למקום הרביעי ב"האח הגדול", הצטרף ברגע האחרון לצוות הבועטים בכדור, שכולל גם את ירון ברלד המצחיקן (שטס כמה ימים קודם לכן) והטניסאי אנדי רם.

יאללה, מתי כורזים לנו? דודו כהן עם די ג'יי סקאזי ואיציק זוהר (צילום: אור גפן)יאללה, מתי כורזים לנו? דודו כהן עם די ג'יי סקאזי ואיציק זוהר (צילום: אור גפן)
"חבק אותי, אני עף מפהההההה""חבק אותי, אני עף מפהההההה"

מתלהב גם במחלקת תיירים! דודו כהן (אינסטגרם)מתלהב גם במחלקת תיירים! דודו כהן (אינסטגרם)


דודו כהן הנלהב, שלא הרבה לבלות בחייו בטיסות טרנס-אטלנטיות ולא נהנה מחופשות בניכר, פגש בנמל התעופה גם את כדורגלן העבר ויוצא הריאליטי איציק זוהר. רגע לפני שיתעופף למקסיקו, זוהר נצמד היטב לאישה החדשה בחייו, ספיר יחזקאל, שממנה נפרד לראשונה למשך חודש ארוך של צילומים. זה בסדר, שלל כדורגלנים בפוטנציה בריאליטי של HOT, ידאגו להתיש אותו כהלכה בזמן הבילוי בחו"ל.

ביוש, חמודה. איציק זוהר והחברהביוש, חמודה. איציק זוהר והחברה

אנדי רם לא הביא איתו מחבט?אנדי רם לא הביא איתו מחבט?

ליאור דיין... איפה העט?ליאור דיין... איפה העט?

ביוש. צוות "גולסטאר 4"ביוש. צוות "גולסטאר 4"