אור הזרקורים הלוהט, החלפות בגדים מהירות, היסטריה מאחורי הקלעים והמון פלאשים על המסלול? אסתי גינזבורג חוותה מספיק פעמים בחייה את האדרנלין שכרוך בתצוגת אופנה מדוברת, כך שכעת היא מוותרת על התענוג לטובת הנחיית אירועי פאשן. ממש כפי שעשתה אמש (שני), אז הדוגמנית היפהפייה העדיפה להכריז על הכסף שנאסף באירוע "IDC Fashion For a Cause 2016" לטובת עמותת חיים, מאשר לדגמן את הבגדים שהוצגו שם.


גינזבורג הבלונדינית, הגיעה יחד עם בעלה עדי קייזמן לאיוונט ביוזמת המרכז הבינתחומי - שבו תפקדה על תקן המנחה בהתנדבות. צדיקה, ממש כמו יון תומרקין או המעושרת לאה שנירר, שהיו חלק מהכוכבים (שלא ממש מדגמנים ביום יום) שהתנדבו לעלות על המסלול ולהציג את האופנה של מעצבים ישראלים, למען ילדים חולי סרטן בישראל.

ממתינים בקבל הפנים. אסתי גינזבורג ועדי קייזמן (צילום: אביב חופי)ממתינים בקבל הפנים. אסתי גינזבורג ועדי קייזמן (צילום: אביב חופי)
יעלו ויבואו. אסתי גינזבורג מנחהיעלו ויבואו. אסתי גינזבורג מנחה

תורמים למען הילדים! אסתי מציגה צ'קתורמים למען הילדים! אסתי מציגה צ'ק


את התצוגה שנערכה בחוות רונית ובסופה נאספו למעלה מ-100 אלף שקלים (!), פתחה זוכת "האח הגדול" שי מיקה יפרח, שצעדה על המסלול לצד "זולנדר" תומרקין ושנירר. היא בכלל הגיעה כאורחת אבל כאשר נכנסה לחדר ההלבשה רגע לפני התצוגה החליטה שהיא רוצה לקחת חלק ביוזמה ונעלה את השואו לצד השחקן הצעיר. 

פאשן קאפל. שי מיקה יפרח ויון תומרקיןפאשן קאפל. שי מיקה יפרח ויון תומרקין
דוגמנים לעת מצוא. לאה שנירר עם תומרקיןדוגמנים לעת מצוא. לאה שנירר עם תומרקין
יפה לה מודל? יפרחיפה לה מודל? יפרח


בין המוזמנים בקהל, ישבו כוכבות צעירות כמו יערה בנבנישתי או נטע אלחמיסטר, ומשתתפת העונה החדשה של "המירוץ למיליון" קים וייס, שבמהלך תצוגת האופנה נהנו מהמוזיקה של הדי ג'יי-דוגמנית גילי סער. מכל הלב? הכי!

היי גברת די ג'יי. גילי סערהיי גברת די ג'יי. גילי סער

בנות ונהנות. אסתי גינזבורג עם המעצבת ליהיא שימריךבנות ונהנות. אסתי גינזבורג עם המעצבת ליהיא שימריך

רגע, זה זולנדר או יון?רגע, זה זולנדר או יון?

מצד הקהל, יערה בנבנישתימצד הקהל, יערה בנבנישתי