קצת יותר מחודש עבר מאז שנודע כי הזמר והבמאי אמיר פיי גוטמן נאבק במחלת הסרטן, אחרי שאושפז במהלך החזרות להופעת האיחוד של להקת היי פייב המיתולוגית. למרות שהוא מטופל בבית החולים נגד סרטן בלוטות הלימפה וזוכה לתמיכה מהסביבה - הוא ככל הנראה מאוד שמח שבני משפחתו ממשיכים בשגרה, כמו האירוע אליו הגיע מי שמתפקד על תקן בעלו בשמונה השנים האחרונות, ינאי פרישר ובנם בן השלוש רוי.


למרות החום והלחות שהורגשו באזור המרכז, הגברים של גוטמן הגיעו אתמול (שני) עד לספארי ברמת גן - שם התקיימה השקת הסדרה החדשה של דיסני ג'וניור, "משמר האריות". כי אין כמו פאן משפחתי בחסות בעלי החיים כדי להמחיש שהכל "האקונה מטטה" עם אבאל'ה!

אבאל'ה. ינאי פרישר גוטמן עם רוי (צילום: שוקה כהן)אבאל'ה. ינאי פרישר גוטמן עם רוי (צילום: שוקה כהן)
זו כבר אלכס קליינשטיין עם תיאו וחבר!זו כבר אלכס קליינשטיין עם תיאו וחבר!


הבנים של גוטמן בילו בבכורת הסדרה, שכלל לא רק ליטוף ג'ירפות, אריות שואגים ושאר דיירי גן החיות, יחד עם עוד כמה ילדים מפורסמים. נניח, טיטי איינאו עם אמילי (בתו של הבויפרנד ישראל אור) או אלכס אילן עם הבייבי שלה ושל רמי קליינשטיין - תיאו. ג'קי וישראל אזולאי, שהגיעו עם הילדים, בכלל נהנו יחד עם ילד מגודל אחר, רועי בן נתן (אחיו התאום של... אתם יודעים מי), שנראה מבלה בג'ונגל העירוני. כן, גם בן נתן יודע שהוא קצת חורג מהגיל הממוצע שם.

טיטי איינאו תמירה...טיטי איינאו תמירה...

אבל יודעת להתכופף כשצריךאבל יודעת להתכופף כשצריך

פאן להם. ג'קי אזולאי עם רועי בן נתןפאן להם. ג'קי אזולאי עם רועי בן נתן

עסק משפחתי. ג'קי וישראל אזולאי עם הצאצאיםעסק משפחתי. ג'קי וישראל אזולאי עם הצאצאים