מתן מרחב, המאפר שיצא למטס על עצמו ופרסם את התמונה שלו עם הלקוח המיוחס, בנימין נתניהו, ואז גם פירט את המוצרים שנתניהו אוהב במיוחד, הספיק להתחתן בארצות הברית עם בן הזוג שלו. 

A photo posted by matan_merhav (@matanmerhav) on> תסמסו מזל טוב לציירת ולסוכנת השחקנים מיכל גבריאלוב ולבעלה, המוזיקאי מיקי גבריאלוב, להולדת הנכד הראשון והמשותף והשני של מיקי, בועז משה סומין, מבנם נועם, דוקטורנט בפיזיקה גרעינית, ואשתו שחר. הברית, כמקובל, בחוג הרופא.> אור לפיד, איט גירל ואושיית אינסטגרם, מובילה את קמפיין "כמעט שבת שלום" של התוכנית "ארץ נהדרת" בשיתוף עם אתר האופנה Belle&Sue.אור לפיד (צילום: זוהר שטרית)אור לפיד (צילום: זוהר שטרית)


> ברטה, מעצבת האופנה הישראלית, עיצבה את השמלה של לי לוי, הפרזנטורית של תכשיטי JB, שתצעד על השטיח האדום של פסטיבל קאן.לי לוי (צילום: שירות יונסוף)לי לוי (צילום: שירות יונסוף)


> מותג הנעליים "נמרוד" פתח מחדש את חנות הדגל המיתולוגית בדיזנגוף 185. הגיעו להתרגש ולהתפוצץ מנוסטלגיה: מיה דגן, שלום מיכאלשווילי, עמרי בן נתן והאחיינית שירה, קסניה טרנטול והאחיינית מאיה.שלום מיכאלשווילי (צילום: אלירן אביטל)שלום מיכאלשווילי (צילום: אלירן אביטל)