> חוויה לא ממש נעימה עברה על אורנה בנאי בשדה התעופה שונפלד בברלין, בזמן שאחת בשם אביטל דירקטור ברבר הרגישה צורך עז לחלוק איתה את תחושותיה ולומר לה שהתוכנית שלה לא מצחיקה ושבאופן כללי בנאי היא "זבל". לעומת השחקנית, ברבר סיכמה את החוויה כ"הרגשה טובה מאוד".

בנאי, לבד בברלין?

"לא רוצה להגיב. מדהים איך זה הגיע אלייך".אורנה בנאי (צילום: אור גפן)אורנה בנאי (צילום: אור גפן)


הלנה עמרם, פעם השדכנית הלאומית, מתמודדת עם סרטן הריאות והשבוע אף פרסמה בעמוד הפייסבוק שלה שלאור מצבה הכלכלי הקשה היא מוכרת את אחת מכליותיה. ליאורה התקשרה לאחל לה רפואה שלמה.

הלנה, שמעתי בצער רב.

"כן, אני אחרי ניתוח קשה ושוקלת לעזוב את הארץ לתקופה בלתי ידועה להיות ליד הילדים שלנו. בינתיים אני מחלימה מסרטן הריאות, חלשה מאוד אחרי שני אשפוזים. נלחמת במחלה הארורה. עברתי ניתוח".


אפשר לכתוב על זה?

"כן. אני נלחמת ומבקשת שהידיעה תהיה מכובדת ככל הניתן".


ומה יהיה עם העסק?

"יוליאן לוינסון נכנס איתי לשותפות עסקית. אני מוכרת לו את העסק, את השם והמותג כולל כל הפלטפורמות הקיימות. ממה שהבנתי, בתכנון לפתח אפליקציית היכרויות בסגנון טינדר. הלקוחות הקיימים יישארו כמובן בטיפולי וכמובן שאספק שירותי ייעוץ לקליינטורה".

עדכון 21:30: בכתבה ששודרה ב"חדשות 2", הסבירה עמרם כי הסטטוס שפורסם בפייסבוק הומצא על ידי לוינסון. לפי שעה, היא אינה מתכוונת למכור אף איבר מגופה.הלנה עמרם (צילום: פייסבוק)הלנה עמרם (צילום: פייסבוק)