צופי הריאליטי מקומיים, חשבתם שמה שקורה על המסך נשאר על המסך? אז זהו, מתברר שכל הדרמה, ויכוחים, התאהבויות ומריבות, צעקות או חיבוקים שמתרחשים בתכניות המציאות משאירים משקעים גם הרבה אחרי שהמצלמות לא בשטח. לפחות זה המקרה של קסניה טרנטול ותניה גרבר, יוצאות העונה האחרונה של "האח הגדול" שלא נותרו חברות, אבל גם לא ממש מתקשרות אחת עם השנייה כשהן נפגשות באירועים שונים. גבירותי ורבותי, צ'ילבות!
 
אמש (שני), נערכה תצוגת אופנה של עמותת "קו לחיים", בגן האירועים גאיה בנס ציונה. שלל כוכבות מקומיות נרתמו לצעוד על המסלול, לטובת תרומה למטרה הנעלה, בהן גם ארוסתו של שי חי ואהובתו של עמרי בן נתן - שכנראה לא התחבבו אחת על השנייה בבית המצולם במדינה, בעקבות היריבות של בני הזוג שלהן על המסך. אבל היי, זה אומר שאי אפשר לומר שלום יפה אחרי שכל ההמולה נרגעה?
 
בקצה אחד, קסניה טרנטול ועמרי בן נתן (צילום: ניר פקין, יח"צ)בקצה אחד, קסניה טרנטול ועמרי בן נתן (צילום: ניר פקין, יח"צ)
מנגד, תניה גרבר. מינוס שי חימנגד, תניה גרבר. מינוס שי חי


גרבר, עברה מעין דרמה כשהגיעה למתחם אירוע וגילתה לדאבונה כי היא שכחה את הנעליים שהיתה אמורה לנעול על המסלול - במונית. הנהג הוזעק בחזרה למקום, יחד עם זוג הנעליים, אבל מתברר שרק אז הדרמה האמיתית החלה, כי הבחינה שגם טרנטול הוזמנה לככב בתצוגה. כאשר קסניה ראתה את גרבר במקום, פשוט התעלמה ממנה בהפגנתיות והסתודדה עם דוגמניות ויוצאות ריאליטי אחרות, בהן טיטי איינאו, ג'קי אזולאי, טהוניה רובל וג'ני צ'רוואני.
פאן להן. טרנטול והחברות מתעדותפאן להן. טרנטול והחברות מתעדות
טיטי איינאו נערכת מאחורי הקלעים. ערה?טיטי איינאו נערכת מאחורי הקלעים. ערה?
גם טהוניה רובל מסתדרת!גם טהוניה רובל מסתדרת!


הצמוד של קסניה, מיסטר בן נתן (שחזר מחופשה בחו"ל עם חברים), הפתיע את אהובתו כשבא לצפות בה מדגמנת על המסלול וגם הוא בדומה לחברתו, התעלם מגרבר שלא חוששת להעביר ביקורת נוקבת על הקולגות מהבית. כאמור, חוסר החיבה ההדדי לא נותר מאחורי הגרציות, אלא מתברר שרק החריף מהרגע שבו הזוגות סיימו עם הריאליטי. מה יורם היה אומר על זה?

מלכת שושנים! עדן בן זקןמלכת שושנים! עדן בן זקן

רגע לפני האירוסים! דנה זרמוןרגע לפני האירוסים! דנה זרמון

שורדת גם בארץ הקודש. ג'ני צ'רוואנישורדת גם בארץ הקודש. ג'ני צ'רוואני

מנפנפת. ג'קי אזולאימנפנפת. ג'קי אזולאי