יש כאלה שעבורם התקופה שלפני אירוע החתונה היא מרגשת במיוחד, אבל יש גם כאלה שסידורי הישיבה, מדידות הבגדים החגיגיים והטעימות שמגיעות לפני הזמנת האורחים, מתקבלים ברגשות מעורבים. נדמה שהשחקנית אגם רודברג עונה דווקא על האפשרות השנייה, כי כשהגיעה להשקת הסדרה החדשה שבה מככב ארוסה, השחקן העולה גל אמיתי, לא נראתה נהנית במיוחד.


רודברג הגיעה לפרגן ביום שישי האחרון לאהובה, שמשתתף בסדרה החדשה של מיקי גבע "נפלת חזק". גבע המצחיק, יצר ומככב בקומדיה החדשה של ערוץ 10, על קומיקאי בשבועות האחרונים שלפני חתונתו (כלומר הסיפור שלו עם בחירת לבו ספיר זגורי, שיצעדו לעבר החופה ב-30 ביוני), אבל אפילו החיוך שלו לא הצליח להמיס את רודברג, שנראתה לחוצה כאילו האיוונט שלה עם אמיתי יתקיים עוד רגע ולא כפי שתוכנן לסוף הקיץ... כי נראה שאין דבר כזה "מוקדם מדי".

ברגוע, בסדר? אגם רודברג עם גל אמיתיברגוע, בסדר? אגם רודברג עם גל אמיתי

רצינות היא מעלה. או משהורצינות היא מעלה. או משהו
מצד החתן או הכלה? אמיתי ורודברג עם מיקי גבעמצד החתן או הכלה? אמיתי ורודברג עם מיקי גבע


מלבד אמיתי וגבע, שנראה מרוגש להשיק את הסדרה לצד ארוסתו, אל הבכורה במסעדת פאסטל בתל אביב הגיעו גם בני משפחתו של גבע (שבאו במיוחד מקרית מלאכי) ומפיק האירועים אילן אשר - שגם אחראי על הפקת החתונה של מיקי וספיר. איתם בילו רובי פורת שובל,  שחר חסון, אורי הוכמן ועוד שלל יפים, יפות, נשואים ונשואות, שיכלו לתת טיפ לרודברג שנערכת בימים אלה לאיחוד הרומנטי שלה. העיקר החיוך, כן?

בקרוב אצלכם. אבל ממש. מיקי גבע עם ספיר זגוריבקרוב אצלכם. אבל ממש. מיקי גבע עם ספיר זגורי

המושקוף אש. רובי פורת שובלהמושקוף אש. רובי פורת שובל

הכי מתפעל מארוסתו. גבעהכי מתפעל מארוסתו. גבע

יאללה, שברתם את הכוס? צוות שחקני "נפלת חזק"יאללה, שברתם את הכוס? צוות שחקני "נפלת חזק"