ברכות, סיון קליין, הגיע הזמן שהסימנים לכך שאת נושאת ברחם בייבי משותף לך ולבעלך, הפרסומאי זיו קורן, כבר יופיעו. היום (שני) זה קרה כשקליין הגיעה לאירוע נוצץ, שבו פגשה עוד שלל יפות ושדופות - שאין לה סיבות לקנא בהן. בכל זאת, טיטי איינאו יוצאת לאירועים כדי להתגבר על הפרידה הרומנטית שעברה לאחרונה, בעוד שטהוניה רובל כנראה מגיעה לאיוונט רק בכדי להחמיץ פנים, בכל פעם שהיא מגלה שהצ'ילבה מהריאליטי עדי שילון הוזמנה אף היא. וזה תמיד קורה.פחות נוח לך? סיון קליין (צילום: רפי דלויה, יח"צ)פחות נוח לך? סיון קליין (צילום: רפי דלויה, יח"צ)
דווקא בסדר. קליין והבטןדווקא בסדר. קליין והבטן


מפה לשם, קליין ניסתה לטשטש את בטן ההריון הפוטוגנית שמתפתחת ותופחת, באמצעות שמלה שחורה קצרצרה. אבל לא עזר, כי הזווית שבה צולמה הוכיחה שיורש עצר מתפתח ברחמה של מלכת היופי במיל' - שמדי פעם קשקשה עם מלכה אחרת בשם איינאו (שלא הסירה מפניה את משקפי השמש. כדי שלא נראה אם העיניים נפוחות מבכי?).

בין הנשים שהגיעו לאירוע השקת מותג האיפור הבריטי "רימל לונדון" בישראל, שנערך בבר התל אביבי "טיילור מייד", היו גם לירן כוהנר, שפגשה את יעל גולמן שאמרה "היוש" לאנה ארונוב. אותה ארונוב, מעוניינת להרחיב את אופקיה האקדמיים - ובין מריחת מסקרה לליפסטיק סיפרה שהיא רוצה להתחיל בקרוב בלימודי תזונה או נטורופתיה, זאת על מנת שבסיומם תעניק ערך מוסף לתלמידיה המפזזים. כל הכבוד, מנענעת.

טיטי איינאו והמשקפיים, עם טהוניה רובל וקלייןטיטי איינאו והמשקפיים, עם טהוניה רובל וקליין

שיחה צפופה. אנה ארונוב עם לירן כוהנר ויעל גולדמןשיחה צפופה. אנה ארונוב עם לירן כוהנר ויעל גולדמן

בחזרה לבית הספר? ארונובבחזרה לבית הספר? ארונוב

בלי קשר לטהוניה. עדי שילוןבלי קשר לטהוניה. עדי שילון

מה עם מעט רוז'? לירן כוהנרמה עם מעט רוז'? לירן כוהנר

פאן. סיון קליין באירועפאן. סיון קליין באירוע