חשבתם שהיא לא תברח מסורגי הכלא? כי אתם מוזמנים לברך ב"וולקאם" את כוכבת "שחור זה הכתום החדש", ליה דלריה, שנחתה היום (שני) בישראל - לביקור גאה במיוחד. הקומיקאית הוותיקה שהיא כוכבת סדרת הלהיט האהובה על הצופים בארץ הקודש, הגיעה לכמה ימים שבמהלכם תחגוג באירועי הגאווה של העיר תל אביב ואפילו תיקח חלק בפסטיבל הקולנוע הגאה."אני ביזראל מאדרפאקרז!". ליה לדריה בנתב"ג (פייסבוק)"אני ביזראל מאדרפאקרז!". ליה לדריה בנתב"ג (פייסבוק)


דלריה, שמוכרת לכם כקארי 'בו' בלאק מ"כתום זה השחור החדש", נחשבת לקומיקאית האמריקנית הראשונה שיצאה מהארון, עוד לפני שהופיעה בסדרות כמו "וויל וגרייס" ו"קליפורניקיישן". לישראל, ליה בת ה-58 הגיעה מרוגשת במיוחד וטענה שמדובר ב"חלום שהתגשם" (לא, היא לא יהודיה), כך שמיד נסעה לביקור בהולי סיטי, ירושלים, כולל התמונה המסורתית לצד הכותל המערבי.יס, הנה הכותל המערבי. דלריה בירושלים (פייסבוק)יס, הנה הכותל המערבי. דלריה בירושלים (פייסבוק)
חייל אמיץ לוהט. אה, וגם כוכבת סדרת להיט (פייסבוק)חייל אמיץ לוהט. אה, וגם כוכבת סדרת להיט (פייסבוק)


בין השאר, הספיקה לחלוק עם מאות אלפי המעריצים שלה ברשת תמונות מהעיר העתיקה, תמונה על רקע כיפת הסלע לצד הכיתוב "מוסלמים לא אפשרו לי להיכנס למקום, כי אני אישה עם קעקועים. מי ידע?". אאוץ'. מאוחר יותר, פרסמה דלריה גם תמונה שלה עם חייל משמר הגבול וכתבה "פגשתי את הבחור הזה, מעריץ שרוף של כתום זה השחור החדש. הוא ביקש ממני תמונה, הוא מברוקלין, שתדעו". כל הכבוד לצה"ל, הא בו?