עובדה א': אנשי הביצה, ממש כמו המון תל אביבים אחרים, אוהבים לצאת לחגוג במקומות בילוי נחשבים. כי כל סיבה למסיבה ראויה בהחלט.

עובדה ב': אנשי הביצה המקומית התפוסים, לא תמיד מביאים איתם את בני הזוג לחגיגות עד השעות הקטנות של הלילה. כי חשוב תמיד להישאר נחשקים, גם אם לא רווקים.

עובדה ג': אם אנשי ביצת הבידור המקומית כבר יצאו לבילוי לילי, כשהם נטולי בני זוג, תמיד טוב שיש מי שדואג להם לדרינק או שניים, או עשרה בלי תשלום. שרק ימשיכו להזרים את האלכוהול, כי המעמד מחייב.עכשיו קחו את כל העובדות הנ"ל, פלוס אירוע יום הולדת נוצץ אליו הוזמנו שלל חברים מוכרים שמופיעים במדורי הבידור השונים, וערבבו יחד. מה קיבלתם? את הרווק השובב עפר שכטר, נערת זוהר בשםלי לוי ויוצא הריאליטי עמרי בן נתן, בהילולה אחת שהתקיימה אמש (שני). נטולי חצי שני, כמובן.


הלו, הגעתי. לי לוי (צילום: עידן סבח)הלו, הגעתי. לי לוי (צילום: עידן סבח)
מברך באופן אישי. עפר שכטר מסתחבק עם עומר עוזמברך באופן אישי. עפר שכטר מסתחבק עם עומר עוז
"הלילה אני סינגלללל". עמרי בן נתן"הלילה אני סינגלללל". עמרי בן נתן


בן נתן למשל, נתן פס לבת הזוג מ"האח הגדול" קסניה טרנטול ויצא (בכפכפים!) יחד עם החבר'ה, למסיבת יום ההולדת של איש חיי הלילה עומר עוז ואיש יחסי הציבור רן קוריס, במתחם הבילוי "לייט האוס" שבנמל תל אביב. אם כבר דואגים להם במהלך השנה לדרינק על חשבון הבית, אז למה שלא יגיעו לברך - כך שתמם הגיע ללא אשתו, ממש כמו שכטר, שכהרגלו הגיע בגפו ונהנה מהלבד שלו, במראה מגולח למשעי.

עם אנשי הלילה התל אביביים, בילו גם שירלי בוגנים עם בעלה (היא דווקא באה בזוג), הזמיר עידן יניב, שפגש את לוי הבלונדינית בחולצה סמי-שקופה שנצמדה לחברתה סיגל פפושדו. בין השאר, אל הברכות הצטרפו באופן אישי גם האיט גירל אדל בספלוב, שהגיעה יחד עם הסוכן יריב נתי וחברו יוצא "הישרדות" עומר רוזן, חן אהרוני, נירו לוי ולירן דנינו, לצד עוד אנשים מוכרים, יפים ואמיצים. פאן? מאוד.

שירלי בוגנים הצטלמה עם חצי בעלה, לירן סרוקשירלי בוגנים הצטלמה עם חצי בעלה, לירן סרוק
לוהט גם בשחור. עמוס תמםלוהט גם בשחור. עמוס תמם

היי גירל. אדל בספלוב עם יריב נתיהיי גירל. אדל בספלוב עם יריב נתי

נירו לוי מחפש דרינק?נירו לוי מחפש דרינק?

מי אם לא, עידן יניבמי אם לא, עידן יניב

זוכרים אותו? עומר רוזןזוכרים אותו? עומר רוזן

סינגל מן? חן אהרוניסינגל מן? חן אהרוני