לפני קצת יותר מחודשיים הכל היה כל שך שונה. מזג האוויר עוד היה קריר, אתם עוד לא הכרתם את אתר הרכילות הנוצץ TMI, חן אמסלם עוד היה אהובתו של יוצר הטלוויזיה מאור זגורי. אבל אז, השניים נפרדו בצעד שמאוד הפתיע את החברים מביצת הבידור, החלו לבלות בנפרד ולתכנן מה יעשו כדי להתגבר ולהתבגר על שברון הלב.


אז זהו, שנדמה שמיס אמסלם מצאה לעצמה דרכים שונות על מנת להמשיך הלאה, כמו עבודה אינטנסיבית על הבמה - תפקיד תיאטרלי חדש שכוכבת "זגורי אימפריה" תפסה לעצמה. לאחרונה, אמסלם נבחרה להחליף את רותי אסרסאי המהפנטת בהצגה "פושעים חדשים" של תיאטרון הקאמרי, שבו היא מופיעה לצד השחקניות הענק רבקה מיכאלי וסנדרה שדה. 

אמנם לא מדובר בתפקיד קבוע של השחקנית העולה, אלא רק מדי פעם כמחליפה של אסרסאי, אבל היי, מיליון בנות היו הורגות עבור התפקיד המרשים הזה.

 

A photo posted by Chen Amsalem (@chenamsalem1) on 

A photo posted by Chen Amsalem (@chenamsalem1) onמלבד החידוש על הבמה, נדמה שאמסלם וזגורי שומרים על קשרי ידידות קרובים גם אחרי הפרדת הכוחות הרומנטית. בסוף השבוע האחרון, בילה הזוג הפרוד יחד בעיר עפולה, שם נכחו במסיבת יום הולדת האחיין של אמסלם שנערכה בעיר הולדתה. האם מדובר בתחילתו של קאמבק או סתם בשני ידידים לנצח? ימים יגידו.

 

A photo posted by Chen Amsalem (@chenamsalem1) on