יש גברים שמתחברים לצד הנשי שלהם ואוספים שלל חברות בנות המין היפה, אבל מתברר שיש נשים, שכל החברים הטובים שלה שייכים דווקא למין החזק. קחו לדוגמה את השחקנית הילה סעדה, שציינה אמש (רביעי) אירוע מרגש... בחברת המון גברברים לוהטים, שמתפקדים על תקן ידידים קרובים שלה.


כוכבת "להיות איתה" והמחזמר "מרי לו", השיקה אתמול את אלבום הבכורה האישי שלה - "לרוץ בתוך ענן" - שמזכה אותה בטייטל זמרת מן המניין. אל מופע ההשקה, שבו הופיעה כשלצדה על הבמה המוזיקאי יהלי סובול, הגיעו גם כמה חברים צעירים מהביצה המקומית שהאזינו לה מזמרת. למשל, השחקן מאור שוויצר (במראה מסודר), יוצא הריאליטי טום באום שהתמקד בצילומי סלפי או אסף הרץ שמבלה לצדה על במת התאטרון.

הזמינו לחגיגה. הילה סעדה וארוסה, פלוס עוגה (צילום: אור גפן)הזמינו לחגיגה. הילה סעדה וארוסה, פלוס עוגה (צילום: אור גפן)
ואז הגיע עופר חיון...ואז הגיע עופר חיון...

שפיזר אהבה. גם לסעדה!שפיזר אהבה. גם לסעדה!

לעומת מאור שוויצר, ששומר על רצינותלעומת מאור שוויצר, ששומר על רצינות


בין המפרגנים באירוע שנערך בצ'לסי הוטל שבתל אביב, היו גם מי שמשחק לצדה בסדרה של ערוץ 2, עופר חיון - נראה קרוב במיוחד לזמרת המאורסת, כמו גם עידן יניב שהגיע יחד עם החברה שלו. אבל אורחת אחת מכובדת בשם רותם זיסמן-כהן, משכה המון תשומת לב כוכבת  - כיוון שהשחקנית נמצאת בהריון ראשון ומתקדם מבעלה בשמונה השנים האחרונות, מוריס כהן. 

את הבטן ההריונית המתרחבת, אותה הצליחה להסתיר מעיניי התקשורת, זיסמן-כהן השיקה אמש בעצמה באירוע של סעדה. טוב, לפחות היו שם מלבד מוזיקה גם שלל של מתוקים ועוגה עם פרצופה המתנוסס של סעדה. 

מברוק. רותם זיסמן-כהןמברוק. רותם זיסמן-כהן

אסף הרץ מחוייךאסף הרץ מחוייך

בקרוב הורים. רותם ומוריס כהןבקרוב הורים. רותם ומוריס כהן

טום באום חובב סעדה, אבל גם את עצמוטום באום חובב סעדה, אבל גם את עצמו

"קלטתם שהוא פרסם עוד סלפוש?". הרץ בוחן"קלטתם שהוא פרסם עוד סלפוש?". הרץ בוחן

מי אם לא, עידן יניבמי אם לא, עידן יניב

חברה מפרגנת. גאלה קוגןחברה מפרגנת. גאלה קוגן

מתוקים! ההפתעה של הילה סעדהמתוקים! ההפתעה של הילה סעדה