ימים ספורים אחרי אירועי שבוע הגאווה המקומיים, בסוף השבוע הקרוב, תערך חתונת השנה הגאה של עולם הבידור הישראלי - אז אסי עזר יפרד מסטטוס "רווק" לטובת חיים של נישואים יחד עם בן הזוג המרגש שלו מאז שנת 2012, אלברט אסקולה. איוונט החתונה, יערך הרחק מארץ הקודש בברצלונה (מקום הולדתו של אסקולה הספרדי), אבל ירח הדבש המתוכנן של מנחה הריאליטי? יהיה אקזוטי אפילו יותר.


צמד החתנים, נערכים לאירוע החתונה כבר חודשים ארוכים - מאז שהתארסו באביב שעבר. לרגל הטקס המרגש, כמה אורחים מפורסמים הוזמנו לבלות עם עזר בספרד, וישהו במלון בעיר, ששוריין במיוחד עבור אורחי החתונה, בהן החברות הטובות של עזר שנבחרו לתפקד כשושבינות מרימות: רותם סלע, מיה דגן ויעל גולדמן. הן אפילו הקליטו שיר משותף לאירוע יחד!

"תגיד, זכרת לארוז את הביריות"? אסי עזר ואלברט אסקולה מתלחששים (צילום: אלרין אביטל)"תגיד, זכרת לארוז את הביריות"? אסי עזר ואלברט אסקולה מתלחששים (צילום: אלרין אביטל)

"מה ביריות אלברט, עירום מלא בבקשה!""מה ביריות אלברט, עירום מלא בבקשה!"

תודה לגברת מחברת הנסיעות. אסקולה ועזרתודה לגברת מחברת הנסיעות. אסקולה ועזר


רגע, זה לא הכל, כי רגע לפני שהשניים יהפכו לבעל ובעלו, הם תכננו כמובן את ירח הדבש החלומי שלהם כזוג נשוי - מה שצפוי להיות פינוק מושלם לתקופה שאחרי אירוע החתונה המלחיץ. זה אומר שבקרוב עזר יציף את הרשתות החברתיות בתמונות שלו ושל בן הזוג הלוהט, מחופשה מפנקת של חברת חברת ספיריט הפקות עולם - בפונטה קאנה שברפובליקה הדומניקנית, האיים הקאריביים. עזר בביקיני, סליחה, ספידו? בזכות הנחת הסלב המחייבת!

 

A video posted by Rotem Sela (@rotemsela1) on


 
 

A photo posted by Rotem Sela (@rotemsela1) on