חובבי משפחת קרדשיאן, אולי כדאי שתנצלו את הביקור הבא שלכם בארצות הברית כדי לבקר באחת מחנויות "Dash" - רשת האופנה המקומית של קורטני, קלואי וקים קרדשיאן, שזכתה להמון זמן מסך במסגרת הריאליטי המשפחתי. הסיבה: יש מישהו שמנסה לחסל את העסק, או לייתר דיוק, לשרוף אותו!


הצהובונים האמריקנים מדווחים שאדם אלמוני ניפץ אמש (שני) את חלון הראווה בסניף ההוליוודי של רשת חנויות הבוטיק, שהיתה הביזנס העיקרי של הקרדשיאנז לפני הפרסום הגדול שלו הן זוכות מאז שהן מופיעות על המסך של ערוץ הבידור !E. אז, זרק לתוך החנות חתיכת בד בוערת, במטרה לשרוף את החנות של קימי. הצילו, מי שונא אותן (או את עובדות החנות שזכו לסדרת ריאליטי משל עצמן לפני כמה חודשים) עד כדי כך?

כך החנות בהוליווד נראית בדרך כלל. Dash של משפחת קרדשיאןכך החנות בהוליווד נראית בדרך כלל. Dash של משפחת קרדשיאן
החנות של הקרדשיאנז, רגע אחרי ניסיון ההצתה (צילום מסך,TMZ)החנות של הקרדשיאנז, רגע אחרי ניסיון ההצתה (צילום מסך,TMZ)


למרבה המזל, הסמרטוט עצמו עלה בלהבות, אך בגלל השעה המאוחרת בה ניסו להצית את העסק שבמערב הוליווד - קצת לפני חצות - לא שהה בחנות אף אחד והיא לא נשרפה. המצית עצמו, ברח מהמקום לפני עוד שהספיק לוודא שהנזק גדול יותר מחתיכת בד שרופה, כך שמשטרת לוס אנג'לס מנסה לאתר את מי שניסה להצית את הנכס של משפחת קרדשיאן. האחיות עצמן? שורף להן מספיק כדי לא לעכל את מה שאירע או פשוט להתעלם במופגן מהאיום המזעזע. כנראה עד לפעם הבאה...

שורפות את השטיח האדום או משהו. בנות משפח קרדשיאן (צילום: גטי)שורפות את השטיח האדום או משהו. בנות משפח קרדשיאן (צילום: גטי)