הזמן: אתמול (שלישי בערב). הלוקיישן: מתחם סינמה סיטי שבגלילות. האיוונט: בכורת הגרסה הישראלית למחזמר "בילי אליוט", בערב נוצץ מלא באורחים מוכרים, שהגיעו לראות את השחקנים בהם אבי קושניר, דפנה דקל, שון גרנות זילברשטיין וארנון הרינג. בקהל: לימור לבנת, חני נחמיאס וגילת אנקורי, שכנראה הופתעו לבחון מקרוב את אושרי כהן השרמנטי. בתחתונים לבנים!


לא התבלבלתם, מדובר בגרסה העברית הנוצצת, לסיפור על הילד שחולם לרקוד בלט בעיירת פועלים, ולא בעוד שואו מפוקפק במועדון חשפנות - כך שבמהלך העלילה כהן הקשוח מתבקש להוריד את המכנסיים, מול אלפי בני האדם הנדהמים שיושבים בקהל. פאן לאושרי, שחופשי להיות עצמו, וכנראה שפאן במיוחד גם לקהל.

 הצוות המפזז. ארנון הרינג, דפנה דקל ואבי קושניר (צילום: שוקה כהן) הצוות המפזז. ארנון הרינג, דפנה דקל ואבי קושניר (צילום: שוקה כהן)
עדיין בלבוש מלא. אושרי כהןעדיין בלבוש מלא. אושרי כהן
אבו אל נאת. גורי אלפי ובנות המשפחהאבו אל נאת. גורי אלפי ובנות המשפחה


בין אלה שהגיעו לצפות בפרמיירה כחול-לבן לשירים ולריקודים המרגשים בחסות הילדון הבריטי, בבימויו של אלדר גרויסמן, היו גם הבדרן והמגיש גורי אלפי בהרכב משפחתי מלא, כשהוא חמוש בצוות נשי - אשתו הילה ושלושת בנותיו. את בתו הרביעית בת השנתיים, הותיר בביתם בהשגחה. זה בסדר, כי את ההצגה המיוחדת שמגיעה אחרי חודשים אינטנסיביים של חזרות - בחנו גם הרוקר אורן ברזילי, ליאור כלפון, היח"צנים רני והילה רהב, טל מוסרי שפגש את כוכב הנוער דניאל מורשת, הזמר רותם כהן בחולצה שקופה ועוד יפים וחופשיים, שגאים להיות עצמם.

יצא להצגה. דניאל מורשתיצא להצגה. דניאל מורשת

שקוף שזה רותם כהןשקוף שזה רותם כהן

בשמלה קצרה. גילת אנקוריבשמלה קצרה. גילת אנקורי

טל מוסרי בנעלי בובספוגטל מוסרי בנעלי בובספוג

בלי סודות? חני נחמיאסבלי סודות? חני נחמיאס

תרבותית. לימור לבנתתרבותית. לימור לבנת

מתחבר? אורן ברזילימתחבר? אורן ברזילי

יח"צינו לאן. רני והילה רהביח"צינו לאן. רני והילה רהב