קובי אפללו וזוגתו אמילי מנג'אני אומנם הכחישו לפני חודש באוזני ליאורה את העובדה שהם בהריון, ואפללו אפילו הזהיר מפני פרסום אייטם שקרי. אלא שלאחרונה התברר שאמילי סירבה להשתתף בסדרת ריאליטי והסבירה שהיא בהריון.

קובי, אחד בפה ואחד בבטן?
"הייתה לנו בדיקה חשובה, לא רצינו לספר לפני".קובי אפללו (צילום: יח"צ)קובי אפללו (צילום: יח"צ)


> אחרי ניסיונות חוזרים ונשנים להתקמבק, דוריס ודורי סגל, מבעלי גזית גלוב, הפרידו כוחות באופן סופי. וחיים כצמן, החצי השני של הבעלות בחברה, ובת הזוג שלי ולרו, עברו לגור יחד באחוזתו של כצמן במיאמי.

> רק לפני שבועיים יצאו לאור בני הזוג רמי שביט, הבעלים של המשביר לצרכן, וטל רון, וליאורה כבר שמחה לבשר שהיום (שישי) הם מתחתנים ביפו.


רמי, כוכבת שביט?
“תכתבי על זה בבקשה בשבוע הבא".רמי שביט וטל רון (צילום: אביב חופי)רמי שביט וטל רון (צילום: אביב חופי)


> עוד כמה פרטים על חתונת השנה, בין יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין ואירינה נבזלין, שתיערך בחוות רונית: החופה תיערך תחת כיפת השמיים, הקייטרינג יהיה של “מזל טלה".יולי אדלשטיין ואירינה נבזלין (צילום: רפי דלויה)יולי אדלשטיין ואירינה נבזלין (צילום: רפי דלויה)


> האלפיון העליון הוכה בתדהמה כשהתברר לו שמריוס נכט, השותף הבכיר בצ'ק פוינט, ובת הזוג נילי אגסי, אקס שי אגסי, נפרדו אחרי חמש שנות זוגיות צמודה. המקורות של ליאורה מדווחים כי נכט סיים את הקשר בצורה מקורית - שיחת טלפון קצרה שבה הבהיר את האקזיט. ואם מישהי חשבה ששוק הפו"פ יתכבד בכזו פונקציה למאגר, אז מתברר שמריוס כבר לא נכט לבד.

נילי, נפרדנו כך?
“טווווווווווו".


מריוס, צ'יק צ'ק?
“מה זה מעניין אותך?".


עובדה. זה נגמר בשיחת טלפון?

“ביי".מריוט נכט (צילום: אביב חופי)מריוט נכט (צילום: אביב חופי)


> וחבר מאותו כוכב, אייל ולדמן ממלאנוקס, הציג בהופעה של אלטון ג'ון את הרכש החדש, העונה לטייפ קאסט החביב עליו - בלונדינית חטובה.


ולדמן, תרצה לשתף אותנו ברכש?
“אין תגובה".אייל ולדמן (צילום: אביב חופי)אייל ולדמן (צילום: אביב חופי)