בני ישראל המסוקסים, דמיינו לעצמכם סיטואציה שבה אתם יושבי וצופים עם עוד כמה חברים טובים במשחק כדורגל, אז בדלת דופקת דוגמנית נאווה ורווקה טרייה בשם שיר אלמליח - שמצטרפת לישיבה מול המסך בטבעיות... תוך כדי שהיא מפצחת גרעינים! רגע, מה לעזאזל, הפנטזיה הזאת התממשה במציאות?


להלן הראיות, שבהן נראית הגברת הלוהטת - שבקרוב תהפוך לאישה מותרת לכל אדם - כשהיא צופה במשחק, לבושה במדי קבוצת כדורגל של נבחרת איטליה, לצד קבוצת גברברים חנונים. תירגעו, היא לא הזמינה את הפפראצי לסלון ביתו של אחד מחבריה הגבריים, אלא בילתה על סט צילומי הפרסומת של מזגני תדיראן לקיץ הקרוב, כשהיא מתפקדת על תקן ההפתעה משובבת הנפש שצופה במשחקי טורניר היורו 2016. גולללל.

הגעתי, אפשר להתחיל לצלם? שיר אלמליח (צילום: סיון פרג')הגעתי, אפשר להתחיל לצלם? שיר אלמליח (צילום: סיון פרג')
היי גיקים!היי גיקים!
מי אחראי פה על הקבוקים?!!מי אחראי פה על הקבוקים?!!
ספוטד: פה מלא בגרעינים. היא אוכלת 3>ספוטד: פה מלא בגרעינים. היא אוכלת 3>


על הסט, שבו בת המין היפה הלהיבה את בני המין החזק, נשאלה על ידי חברות הגיקים אם היא רואה כדורגל וענתה אוטומטית שברור שכן, כיוון שהיתה בעצמה נשואה לכדורגלן אלרואי כהן. אבל אז, תיקנה את עצמה והודתה שהיא לא צופה בחבורת המיוזעים בזמנה הפנוי, תוך כדי שאלמליח הבהירה שהיא עדיין לא מוכנה ובשלה לצאת עם גברים ואין לאף אחד סיכוי להשתחל ללבה בימים אלה. "כשתהיה לי אהבה חדשה בחיי כולם ידעו", הסבירה. אולי עם רון אלוף, השורד שמשתתף בקמפיין הגברי של רשת המיזוג?

לא צריכה עודף קלוריות, פחחחלא צריכה עודף קלוריות, פחחח

מישהו יכול להביא לי פריכיות במקום?!מישהו יכול להביא לי פריכיות במקום?!

מחייכת, כי הזכירו לה את הפעם שפגשה את רונאלדו או משהומחייכת, כי הזכירו לה את הפעם שפגשה את רונאלדו או משהו

הייייי. אלמליח על סט הצילומיםהייייי. אלמליח על סט הצילומים