גם אתם נתקלתם בשמועות לגבי מצבו הבריאותי הרעוע של אלכס עמר, חצי מצמד הצרפתים אלכס וג'וזי בעונה החמישית של "המירוץ למיליון"? כבר ראיתם ב-TMI תמונות בלעדיות שלו אחרי האשפוז בבית החולים, אך כעת הוא כנראה התאושש וכבר מרגיש חזק מספיק כדי להצטרף לחברו הפרנקופיל מתחרות הריאליטי שבילה עם עוד כמה מחבריהם למירוץ, לבילוי סוער באירועים נוצצים.


זה קרה אמש (ראשון), כשג'וזי ואלכס הגיעו לבלות באירוע לציון שלוש השנים למועדון הלילה "אריא" - איתם נהנו גם הצמדים יוסיאל ויעל (בני הדודים) ואביב וציון (הכדורגלנים), שעשו כמה פוזות מול הצלמים בכניסה לבר שבמרכז תל אביב, לפני שנכנסו פנימה להרים כוסית אלכוהול לחיים. א-וווטר סנטה (לחיים), אלכס.
מה כל הבלאגן (במבטא צרפתי)? אלכס עמרמה כל הבלאגן (במבטא צרפתי)? אלכס עמר
סוף סוף יחד. ג'וזי ואלכססוף סוף יחד. ג'וזי ואלכס
הנה עוד כמה חברים מ"המירוץ למיליון!". יוסיאל ויעל עם אביב וציוןהנה עוד כמה חברים מ"המירוץ למיליון!". יוסיאל ויעל עם אביב וציון


בין המוזמנים לאירוע יום ההולדת לבר, היו גם המנחה מור סילבר שנמצאת בחודש החמישי להריונה הגיעה עם בעלה ואדים, מי שילבש בעוד ימים ספורים את חליפת החתן בחתונה של עצמו - כדורסלן ה-NBA עומרי כספי (נטול ארוסתו שני), הזמרת הנוצצת מיכל אמדורסקי שפיזרה גלאם לצדו של בעלה ג'פרי ישי ועוד יפים ונכונים. 

בוא, חתן. עומרי כספיבוא, חתן. עומרי כספי

מיכל אמדורסקי וג'פרי ישי נוצציםמיכל אמדורסקי וג'פרי ישי נוצצים

הריונית ובעלה. מור סילברהריונית ובעלה. מור סילבר