בסוף השבוע, במהלך סיבוב ההופעות הנוכחי שלה בארה"ב, תוך שהיא מפזזת ומזמרת על הבמה מול קהל של כמעט עשרים אלף איש, הזמרת שחקנית, סלינה גומז איבדה את שיווי המשקל שלה ונפלה.

גומז, שהייתה באמצע השיר 'Kill Em With Kindness' ירדה במדרגות שעל הבמה תוך כדי ריקוד, עד שחוסר זהירות רגעי הביא את הזמרת להחליק וליפול בפני מאות המעריצים שהגיעו לראות אותה. הרקדנים שלה מצדם, המשיכו כאילו כלום לא קרה ואילו גומז לקחה לעצמה כמה שניות להתאושש וצעקה "נפילה ראשונה בכל הסיבוב הופעות! הייתם מאמינים שזה יקרה בטולסה?"הנפילה, באה במקרה (או שלא) שלושה ימים אחרי הנפילה של האקס המיתולוגי של סלינה, הלוא הוא הבלונדי שלא מצליח להתבגר ג'סטין ביבר, שבהפסקה בין שני שירים במהלך הופעה בקנדה, הוא צעד לאורך הבמה כשלפתע מצא את עצמו נבלע בחור סתרים שגרם לו להעלם לכמה שניות מטווח הראייה של המעריצות המודאגות. אל חשש, לביבר וגומז שלום.לא ברור האם סלינה ביימה את הנפילה בנסיון להזדהות עם הנפילה המביכה של ביבר או שזה סתם צירוף מקרים, אבל במקום ליפול לרגליו של ג'סטין- היא סתם נופלת אחריו...


כשעוד היו צעירים ומאוהבים. ג'סטין ביבר וסלינה גומז (צילום: גטי)כשעוד היו צעירים ומאוהבים. ג'סטין ביבר וסלינה גומז (צילום: גטי)