חודשיים וחצי חלפו מאז כבו המצלמות ונרגעו הרוחות בבית האח הגדול, והדיירים לשעבר התפיידו כל אחד לביתו, וחזרו לחיים הרגילים. אמש (שני) המתמודדים מצאו את עצמם שוב יחד במפגש פסגה, שנערך ביום הולדתו של עמרי בן נתן שציין יחד עם אחיו התאום 30 שנות קיום.

הבן נתים, שהחליפו עשור, חגגו את יום הולדת בבר ה"לייט האוס" שבנמל תל אביב כשעמרי, למרות החום והלחות היה צמוד לבת הזוג האוהבת מבית האח קסניה טרנטול. האירוע נפתח בנשיקה לוהטת של השניים מול המצלמות, שהראו לכולם שהאהבה עדיין בוערת.


מצליחה להבדיל? קסניה טרנטול, עמרי ורועי בן נתן (צילום: אור גפן)מצליחה להבדיל? קסניה טרנטול, עמרי ורועי בן נתן (צילום: אור גפן)

אורחי הכבוד של האירוע היו האחראיים לקיומם של השניים- הוריהם של עמרי ורועי שבאו לחגוג בסטייל תל אביבי לתאומים. עוד התייצבו לחגוג ולסגור חשבונות מהבית הם זוכת העונה שי מיקה יפרח, ברק אדרי ודודו כהן שחזר מהצילומים של "גולסטאר", מי שכמובן לא הגיע לאחל מזל טוב הם שי חי ותניה גרבר ושאר האוייבים מהבית. מלבד החברים לריאליטי, הגיעו לברך אייל גולן, עם זיפים - אבל נטול רוסלנה, הספק פרוד רז זלצרמן ללא אלכסה, ג'וזי זירה ואדל בספלוב


אורחים של כבוד. ההורים של עמרי בן נתןאורחים של כבוד. ההורים של עמרי בן נתן


כמעט רבעיית הגמר. דודו כהן, שי מיקה יפרח וברק אדריכמעט רבעיית הגמר. דודו כהן, שי מיקה יפרח וברק אדרי


ספירת העומר נגמרה לא? איילן גולןספירת העומר נגמרה לא? איילן גולן


בא לצוד בחורות? רז זלצרמןבא לצוד בחורות? רז זלצרמן


רץ לנמל. ג'וזי זירהרץ לנמל. ג'וזי זירה


רווקה וטוב לה. אדל בספלוברווקה וטוב לה. אדל בספלוב