אור סיונוב, ההיא מ"האח הגדול", חוזרת אל המיצג המפורסם שלה, זה שזכה לחטוף בעיטה משי חי. אחרי הדרמה הגדולה ונטישת הבית, המיצג חזר אל היוצרת ובקרוב היא תבצע מכירה פומבית שלו ל"מטרות מדהימות". ליאורה רועדת מהתרגשות.

>נסרין קדרי, זוכת העונה האחרונה של "אייל גולן קורא לך", נפרדה מבן זוגה בשנים האחרונות אביעזר בן מוחה, גם הוא מעכו. בן מוחה, נגן דרבוקה מחונן ומהמגזר היהודי המסורתי, וקדרי, זמרת מחוננת מהמגזר הערבי, אף דיברו על חתונה. אלא שבדרך החליטו לפרק את הדואט, ולא נותר אלא להתנחם בכך שקדרי לא אולצה לעבור את הליך הגיור הארוך והמתיש.

קדרי, התכוונת להתגייר?


"הסיטואציה לא הסתדרה. אנחנו נפרדים־חוזרים. זה לא משהו שהוא רלוונטי עכשיו. כרגע אנחנו לא ביחד. תשמעי, יהיו עוד הזדמנויות ואייטמים בדרך".


נסרין קדרי (צילום: אלוני מור)נסרין קדרי (צילום: אלוני מור)


אותו אביעזר העביר בימים האחרונים שיעור בניגון בדרבוקה לילדי הכיתה של הבן של קובי פרץ. אחרי הכל, לשמח אסיר טרם כניסתו לכלא זו תמיד מצווה.

בן מוחה, מה ניגנת להם?

"עשיתי להם שיעור נחמד בדרבוקות, הסברתי על הכלי והיה ממש נחמד".

הבנתי שאתה ונסרין כבר לא.

"ממי הבנת?".

ממנה.

"כן. אכן נפרדנו, והכל בידי שמיים".

אם הייתם מתחתנים, איך הייתם מגשרים על עניין הדת ביניכם?

"התמודדנו עם זה כשהיינו חברים והמשפחה שלי קיבלה, ולגבי ההמשך - את שואלת שאלות קשות".

>שני בבוקר, לאירוע השקת האקדמיה הבינלאומית לאיפור של חוה זינגבוים ואסתי לאודר מגיעות גלית גוטמן, סיון קליין ההרה, שביט ויזל ושני חזן.


גלית גוטמן, שני חזן, סיוון קליין ושביט ויזל (צילום: רפי דלויה)גלית גוטמן, שני חזן, סיוון קליין ושביט ויזל (צילום: רפי דלויה)