השחקנית הבינלאומית תוצרת כחול לבן מורן אטיאס, שכבר מנוסה במשחק בסדרות וסרטים אמריקאים, מצטלמת בימים אלו לעונה השלישית של הסדרה "הרודן" שנערכים בבודפשט. אטיאס, מגלמת תפקיד של אישה מוסלמית וזוכה לאהדה רבה מכל המגזרים והמינים.


"ליילה אל פאייד" מככבת. מורן אטיאס (צילום: באדיבות סוכנות רוברטו)"ליילה אל פאייד" מככבת. מורן אטיאס (צילום: באדיבות סוכנות רוברטו)


מלבד הביקור המשמח של אחותה שני אטיאס, שהגיעה לאחרונה לבודפשט כדי לשהות לצד אחותה הכוכבת המצליחה, נרשמה עוד בשורה משמחת לאטיאס, שגילתה שהיא זוכה להערצה גדולה גם בקרב המגזר הערבי. עשרות ניצבים ממדינות ערב (טורקיה וסוריה אם להיות מדוייקים), התייצבו על סט הצילומים כחלק מסצנה בסדרה, אך העבודה שלהם בתור ניצבים הייתה הפרט השולי בעניין. עיקר ההתלהבות של הצעירים הייתה מנוכחותה של השחקנית הישראלית על הסט, וכשהם מתרגשים ונרגשים הם ביקשו לתעד את המפגש איתה.


סאלאם עליכם סיי צ'יז!סאלאם עליכם סיי צ'יז!


לא מוותרת על תמונה עם המעריציםלא מוותרת על תמונה עם המעריצים


אולי גם איזה סלפי קטן?אולי גם איזה סלפי קטן?


מאבטחים כמו של שר בממשלהמאבטחים כמו של שר בממשלה


כיף חלקום יה חביביכיף חלקום יה חביבי


מפיקי הסדרה חששו לאשר את הצילומים המשותפים מטעמי ביטחון אך אטיאס התעקשה לעשות פוזות עם הצעירים הערביים שבחבורת הניצבים. כפשרה, הסכימו המפיקים שדאגו לשלומה של הכוכבת הישראלית לאפשר לנערים להצטלם עם "לילה אל פאייד" רק בנוכחות מאבטחים מסביבה. שלום זה כאן ועכשיו