ליאורה התקשרה לתומה לאלי האנה, לשעבר מר עולם, כדי להתעדכן בתוצאות המשפט שנערך נגדו ושאמור היה לחייב אותו להתייצב בישראל, וקיבלה זר זרדים: ״תפסיקי בבקשה להתקשר אלי, לא מעוניין לשוחח איתך, ואל תשכחי לכתוב את זה בעיתון, יצור עלוב נפש״.

מה לכתוב? שברחת מהארץ ולא מתכוון לחזור למשפט?

״תכתבי שאת זונה מלוכלכת שמחפשת רק רע בעולם הזה ואת חיה מרכילות מסריחה כמו שאת, את זה תכתבי״.אחלה. אבל אני לא אישיו. אני מוכנה לכתוב כל דבר, אבל לא זוכרת שקיללתי אותך או ניבלתי את הפה. ולגבי רכילות מסריחה, אני פשוט כותבת מה קורה לאנשים מפורסמים, ובעיקר לכאלה שהפרו חוק. אז אולי אני זונה מסריחה, אבל אין לי שום רישום פלילי בשום מדינה בעולם.

״שיהיו לך אחלה חיים. לא מעוניין לדבר איתך. תעזבי אותי בשקט. אני לא ישראלי ולא מתכוון לגור בארץ לעולם״.>לא רק לח"כים ולשרים הכינה המשטרה מגירת הפתעות, אלא גם לראשי הרשויות המקומיות שעל כמאה מהם יש לכחולי המדים מידע הכולל חשדות לפליליים, לא כולל אלה שכבר נפתחו נגדם חקירות או שהוגשו נגדם כתבי אישום. אבל אפשר להירגע, גם הרשימה הזו שוכבת כאבן שאין לה הופכין.

ואם כבר רשימות, מתברר שגם המידע על פואד נכלל ברשימת הח"כים, אלא שהוא לא טופל, לפחות עד שהגיש מועמדות לנשיאות.פואד בן אליעזר (צילום: פלאש 90)פואד בן אליעזר (צילום: פלאש 90)