עובדה א': בחודשים האחרונים, שלומית מלכה היא אחת הדוגמניות העסוקות ביותר בארץ הקודש.
 
עובדה ב': בשנים האחרונות, שלומית מלכה הפכה למושא הפנטזיה של שלל גברים (ונשים), בעולם כולו. וזה מבלי להזכיר את הבויפרנד, יהודה לוי.

עובדה ג': יש דברים שכנראה לא ממש מתרשמים משלומית מלכה ומעיזים להבריז לה. ברצינות, הייתם מאמינים שיש אדון שברח ממנה? נשמע הזוי, אבל זה קרה אמש (ראשון) בשעת ערב מוקדמת, בגלל כמה רגעים של עצבים ובלבול, שכללו את הצעירה היפה, מונית מקומית ואירוע השקה נוצץ. הפתעה.

מי לא חיכה למלכה? שלומית נוצצת (צילום: רפי דלויה)מי לא חיכה למלכה? שלומית נוצצת (צילום: רפי דלויה)


סיפור שהיה כך היה: אחרי שחגגה בסוף השבוע את יום הולדתו של אהובה, יהודה "דובי" לוי באיחור קל (הוא היה בחו"ל ביום הולדתו, כך ששלומית ערכה לו ארוחה רומנטית בערב שבת שעבר) - אתמול מלכה החליטה להפציע באירוע השקת האתר החדש של הארט דיירקטורית טל קליינבורט. 

מונית שהגיעה מטעם הפקת האיוונט למקום מגוריה של הדוגמנית בלב העיר הגדולה, על מנת לאסוף אותה לגלריית ארטימיסיה שבתל אביב, המתינה לה בשעה שנקבעה מראש בפתח הבית. מלכה התעכבה למשך כמה דקות, כך שנהג המונית כנראה ממש, אבל ממש התעצבן על ההמתנה הקצרה - ופשוט נסע מהמקום בלי שלומית ומבלי להודיע שהוא פשוט ממשיך הלאה. כך שכאשר מלכה ירדה לרחוב, גילתה להפתעתה כי אין אף רכב שממתין לה, מה שאילץ אותה להזמין נסיעה חלופית, כולל המתנה בחום (והלחות) של תל אביב.

לפחות החברה שלה חיכתה. שביט ויזללפחות החברה שלה חיכתה. שביט ויזל
בלונד אמבישן. מיקי בוגניםבלונד אמבישן. מיקי בוגנים
אוהבים. גלית גוטמן ויגאל אהוביאוהבים. גלית גוטמן ויגאל אהובי
"פאן לי פאשן". קורין גדעון מפטפטת עם נלי תגר"פאן לי פאשן". קורין גדעון מפטפטת עם נלי תגר


סוף טוב הכל טוב, כי כאשר מלכה הגיעה לאיוונט האופנתי בגפה, פגשה כמה חברים טובים שלה, בהם אשף השיער מיקי בוגנים, הדוגמנית שביט ויזל, גלית גוטמן עם אהובה יגאל אהובי ואשפי היח"צ רני והילה רהב. איתם, בילו גם אושיות ריאליטי כמו מושיק גלאמין, ג'ני צ'רוואני, המנחה קורין גדעון ואדריאנו חאובל עם האקסית מהמסך מונדה, שלמרות שהגיעו בנפרד הצטלמו יחד לזכר התקופה הטובה שלהם כזוג. שיק?

מלכת הערב וחברה. טל קליינבורט עם ג'ני צ'רוואנימלכת הערב וחברה. טל קליינבורט עם ג'ני צ'רוואני

לנצח טופ מודל. שירלי בוגנים עם בעלהלנצח טופ מודל. שירלי בוגנים עם בעלה

נהנים יחד? פחות. אדריאנו ומונדהנהנים יחד? פחות. אדריאנו ומונדה

נטע גרטי חושפת עורנטע גרטי חושפת עור

ניבר מדר פורחתניבר מדר פורחת

רני והילה רהב מיח"צניםרני והילה רהב מיח"צנים

חם לו? המעצב אלון ליבנהחם לו? המעצב אלון ליבנה

לח לו! מושיק גלאמין בגופייהלח לו! מושיק גלאמין בגופייה