מה עושים שני ישראלים עסוקים, אחד בעבודה, שנייה בגידול ילדה, שזקוקים למעט זמן איכות זוגי ופסק זמן מהחיים? נוסעים לפגוש את המלכה. ולא סתם, אלא באנגליה. זה בדיוק המקרה של ציון ברוך (שליש "מה קשור") ויאנה יוסף (מאית "האח הגדול") - שבחודש נובמבר האחרון קיבלו לעולם את בתם הבכורה אלה, וכעת חשו כבר בשלים להתעופף לחופשה זוגית יחד מעבר לים.


צמד החמד החמוץ, לקח אתנחתא מהחיתולים והבקבוקים לטובת לחופשה רומנטית ראשונה שלהם מאז הלידה. ההורים השאירו את אלה הקטנה בבית בהשגחת הסבא והסבתא, ארזו את המזוודות והמעילים, התייצבו בנמל התעופה בן גוריון וטסו לחופשה בלונדון לטובת מעט זמן איכות של שני אנשים בלבד. כולל בילוי במחיצתה של אחת הנשים המפורסמות ביותר כיום בעולם. לא, ברור שלא מדובר בבר רפאלי, אלא בביונסה!

 

עם ביונסה בלונדון וואו☔️

A photo posted by @zionbaruch on 

A video posted by @zionbaruch onאז מלבד שופינג , מסעדות טובות ואם רצה השם גם פעילות פרו ורבו - השניים גם רכשו כרטיסים למופע של הדיווה הבינלאומית קווין בי, או פשוט ביונסה, והתייצבו ממש בסמיכות לבמה הענקית. הכי השקיעו עבור הפאן שלהם, עם המוזיקה של מנענעת העכוזים, בתקווה שתעניק להם השראה לפרויקטים האמנותיים הבאים שלהם, כן?

 

A photo posted by @zionbaruch on