זוכרים שבתום ההריון הראשון והשני שלה, רותם סלע השתייכה לחבורת יפהפיות ביצת הבידור המקומית שלא ממש נראו כאילו סחבו בייבי ברחם במשך תשעה חודשים? אז היכונו לסיבוב נוסף, כיוון שהדוגמנית/ מנחה/ שחקנית ובעלה אריאל רוטר מצפים לצאצא שלישי במספר. בשעה טובה!

למרות שלא רבים ידעו זאת עד כה - סלע ההריונית, שעוד רגע תציין את יום הולדתה ה-33, מטפחת בטן של חודש רביעי להריון. בסופו, יגיח לעולם עוד בייבי. מדובר באח או אחות לאן (ארבע וחצי) ואורי (בת השנתיים וחצי), בנותיהם של רותם ובעלה, שהוא נצר למשפחת אופנה מקומית.פעם שלישית גלידה. רותם סלע (צילום: שוקה כהן)פעם שלישית גלידה. רותם סלע (צילום: שוקה כהן)


סלע ורוטר, נישאו בקיץ 2010 בחתונת ענק עם מאות מוזמנים. מאז, מלבד טיפוח המשפחה הקטנה שלהם, רותם הספיקה להנחות על המסך, להצטלם לעונה נוספת של הדרמה שכתב ה-BFF אסי עזר, לשדר לצדו ברדיו, להשתתף בקמפיינים ופרסומות ולא הפסיקה בלות עם חברותיה המפורסמות (בהן מיה דגן, יעל גולדמן וגל גדות). כעת, היא כנראה תמשיך באותו הקצב, פלוס בטן הריון. ככה היא נראתה אתמול. בהריון! רותם סלע עם מיה דגןככה היא נראתה אתמול. בהריון! רותם סלע עם מיה דגן