למאר אודום, האקס המיתולוגי של קלואי קרדשיאן נזרק מהבית ובדרך להיות הומלס. כנראה! הקרדשיאנית בת ה-32 בעלת הלב הרחב, שכרה לבעלה לשעבר (טוב, כמעט) וילה בשווי 25 אלף דולר לחודש, במרחק של כמה רחובות מביתה שבלוס אנג'לס - בכדי שתוכל לעזור לו להחלים ולהשתקם אחרי שכמעט מת ממנת יתר באוקטובר שנה שעבר כשחגג בבית בושת בלאס וגאס. ובכן, לא עוד!כשעוד היו מאוהבים באמת. קלואי קרדשיאן ולמאר אודום (צילום: גטי)כשעוד היו מאוהבים באמת. קלואי קרדשיאן ולמאר אודום (צילום: גטי)


לפי הדיווחים בהוליווד, נראה שנגמר לאחות האמצעית במשפחת קרדשיאן הרצון לעזור - כי החליטה להעיף את אודום מהבית ולהפסיק להיות נחמדה. נראה שמקטרת הסמים (קראק, מה שכמעט הרג אותו אי שם לפני החורף שעבר), שנמצאה בחודש שעבר על ידי אחד מבני המשפחה, איפשהו בשטח הבית, היתה הקש ששבר את גב כוכבת הראיליטי-טראש והביא את לקלואי להחליט שלא לחדש לאודום את החוזה על בית הפאר ששכרה עבורו, עם סיום שיקומו בבית החולים.בסה"כ בית צנוע לחבר בצרה. הבית של למאר (צילום: צילום מסך אתר MLSׂבסה"כ בית צנוע לחבר בצרה. הבית של למאר (צילום: צילום מסך אתר MLSׂ

איפה יחביא את המקטרת אם לא בחצר הענקית?איפה יחביא את המקטרת אם לא בחצר הענקית?

בהחלט מיטה של נסיכותבהחלט מיטה של נסיכות


למרות שהשניים נפרדו כבר ב-2013 ומאז נמצאים בתהליכי גירושים ארוכים, הפעם השנייה בה הקרדשיאנית הגישה מסמכים לסיום הקשר באופן רשמי היתה בחודש מאי האחרון. עם זאת, בתקופה שבה עוד היה בסכנת חיים, קלואי החליטה לעזור לבעלה לשעבר, הייתה לצידו בזמן שהיה בתרדמת וכאמור, שכרה לו בית ענק שהותאם למידותיו (כפי שתועד בריאליטי המשפחתי) - כדי שיחייה בסביבתה והיא תוכל לסייע בטיפול בו. עם זאת כעת, כשאודום חזר לסורו, בגד באמונה וייתכן שחזר להשתמש בסמים, נראה שהיא לא רוצה אותו בסביבה שלה. 

שחקן הכודרסל של קבוצת לוס אנג'לס לייקרס לשעבר, ייאלץ לעבור מהבית שבשכונת קלבאסס היוקרתית - לשינה על ספות ומזרנים אצל החברים בלוס אנג'לס וואלי, שם הכל נראה הרבה פחות זוהר. זה סופו של כל בלון, לאמי.